Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babátok mennyire hisztis?

Babátok mennyire hisztis?

Figyelt kérdés
Kisfiam 30 hónapos, nem jellemző rá, de ha hiszti van, akkor kész vagyok. Pl ma este is mire elaludt. Délután keveset aludt, apa hazajött, elmentünk anyósékhoz. Fél 8 volt mire hazaértünk, vacsi, aztán fürdés. Kicsit játszott és mentünk aludni. Az első 10 percben nem volt semmi gond, aztán bekattant. Vizketett a füle, kicsit megvakartam neki belül is fülpiszkával, de azt akarta, hogy jobban nyomjam be. Mondtam, hogy nem szabad. Nem értette meg. Akkor olvassak, hiába tudom már kívülről a mesét, nyissam ki a könyvet. ÁÁÁ, 30-40 percen keresztül üvöltött, már adtam neki Nurophent is, nem- e valamilye fáj. De már szerintem a fáradságtól ő sem tudta, hogy miért ordít. Szégyen nem szégyen, rá is csaptam a fenekére, de nem is érezte szerintem meg, csak a fáradság miatt vette fel annyira. Akkor még jobban ordított. Utána finoman megráztam, hogy térjen már észhez. Végül csak elaludt szépen nyugodtan sírás nélkül,bár szinte a sírásba ájult bele.
2011. aug. 4. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes végigolvasnod, amit leírtál....és egy kicsit elgondolkodni az altatási módszeredről. Variált kicsit, mikor lefeküdt, mert lehet, hogy viszketett a füle, meg az is lehet, hogy kilenc előtt még nem akart elaludni, mert mégis elég volt az a délutáni alvás. Ha nagyon álmos lett volna, simán elalszik. Lehet túlpörgött a mamánál, ezért akart veled lazitani kicsit. Kérte a mesét: mivel kivülről tudod, bizonyára minden este olvasod neki könyvből, ő csak azt akarta, amit megszokott, mint levezető, nyugtató dolog, a szokásos mese. Mivel kötözködtél, kiakadt. Te meg csapkodod, holott csak azt kérte, amit szokott. Persze, hogy jobban ordit, mivel rosszat nem tett, csak mar kezdte unni a variálást, a rácsapkodást meg nem értette....anya igy akar nyugatatni meg elaltatni este? Mikor már kiorditotta magát, gondolom elaludt. Szerintem tusolj egyet és feküdj le, majd gondold ujra, ki volt a hisztisebb és fáradtabb: Te vagy a Gyereked.
2011. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 20 hónapos lányom van és nagyon tudja mit akar és nem enged belőle.hisztizni akkor szokott inkább ha fáradt ilyenkor csak az használ ha felveszem egy kicsit sétálok vele vagy ülve ringatom 2-3-perc és tehetem le aludni.másért azért nem hisztizik legalábbis nekem mert tudja hogy nem érdekel,így 2 mp.után abbahagyja.az apjával már nem így van neki addig sír amíg el nem éri amit akar.
2011. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Off, de BIGLÁJK az első válaszolónak!! :))
2011. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2,5 éves most hiszti nem nagyon van,ami ujdonság nála,hogy mindent eldob.olvassa a könyvet fgoja eldobja,játszik a játékávasl,fogha eldobja,motorozik,leszáll róla,fogja ledobja a lépcsőn.csak nézek mint a moziba.ahhoz hozzátaertozik,hogy most van rokonkisfiú aki szinte mindetn dobál,és én úgy látom tőle tanulta.persze eréjesen rá szólok,fel is fetetem vele,mérgesen meg is beszéljük,már el is raktam amiket eldobott eddig.szóval vannak dolgai,de remélem ezt is hamar kinövi.
2011. aug. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!