Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hisztis a 16 hó...

Mennyire hisztis a 16 hó körüli babátok?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve, hogy mit művel a gyerekem. Mindenhol földhöz veri magát és úgy ordít hogy elképesztő. Utcán, boltban, autóban...ha nem sétálhat egyedül, ha be kell ülni az ülésbe...sorolhatnám. Ez meddig normális?Elmúlik?Rémisztő. Egyáltalán nem tudom kezelni, de lassan nem tudunk vele sehova se menni, mert szinte a földön kell húzni.
2009. okt. 9. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális ilyen korban. Minket hál égnek elkerült-még- de én is félek tőle.

Nehéz időszak és változó, kinél meddig tart, 2 héttől egy évig is terjedhet.

Kitartás és türelem!:-)

2009. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 16 hósom mondhatni semennyire sem.Hébe-hóba előfordul a fáradtságtól itthon egy kis hiszti,de kibírható és kezelhető.A bátyjával se voltak ilyen gondok.El fog múlni,csak kitartás és türelem kell hozzá.
2009. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy az enyém hisztis. De akkor mégsem. Itthon inkább csak akkor csinálja, ha fáradt. Az utcán gyakoribb, ha nem engedem, hogy oda menjen, ahova akar. Pl. úttest közepe. Hát voltak már nekem is ciki pillanataim, de nem érdekel senki véleménye. Ekkora gyerekeknél ez természetes.
2009. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!