Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig viszik ki nálatok az...

Meddig viszik ki nálatok az oviban a gyerekeket, hány fokig?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Törvény szerint -5 fokig lehet kivinni, nálunk asszem 0 fok a határ.
2012. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
-7. Fura volna a nulla fok, hogy játszanának akkor télen?
2012. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem bölcsis még a kicsim, de már 1 hónapja nem voltak udvaron különféle kifogásokkal (hideg van, esik az eső stb.). Minden szülő fel van háborodva, mégsem tesznek semmit. Lusták.
2012. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Óvodában,nem tudom.De tavaly a bölcsiben megmondták,hogy -4 fokig kimennek,úgy is volt.
2012. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is -5 fokot tudok. Nálunk az ovi udvaron van egy nagy domb is, azon szoktak szánkózni:-)
2012. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tavaly amikor voltak a - 15 20 fokok akkor mentek kirándulni nálunk a gyerekek,kérdeztem nem lehetne e más időre tenni mert nagyon hideg van.-10 fok volt,azt mondták - 15 fokig ki vihető a gyerek,és nálunk ki is mentek ha szép idő volt csak épp hideg volt,és én magam is,csak extra hidegbe nem viszem ki,-5 fok még nem az.
2012. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-5fokig,úgy tudom.Szerintem ez így jó is,bár nálunk ezt olyanformán be is tartják,hogy a többi időjárás tényezőt figyelembe se veszik.Szept.óta,össz.2 nap volt,hogy nem vitték ki őket,amikor esett.Csak azért nem örülök ennek,mert pl.múlt héten voltak olyan csúnya,ködös,szutykos napok,ami szerintem nem jó a gyerekeknek.De mivel +fokok voltak,persze kimentek.(rá 2 napra fele csoport beteg)
2012. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!