Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit érdemes tenni a ballagó...

Mit érdemes tenni a ballagó tarisznyába 3 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem miért kell vitatkozni,és tràgàrul beszélni.

Na ez lenne a példa a kisgyerekeknek??????

Vàlaszként:3 évesnek nincs szüksége semmire szinte,édességet én nem dijazom.Egy pici plüss kabala,meg egy csoport fénykép,és kész.

2009. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
hogy lehet hogy az utolsó válaszoló értette a kérdést és tudott értelmes választ adni??? köszönöm
2009. aug. 21. 17:47
 23/28 anonim ***** válasza:
52%

A gondozónőnek, aki a bölcsödében gyerekekkel foglalkozik, nem feltétel a felsőfokú végzettség???

Mert szerintem a kérdező kommentjeit olvasva neki nincs olyan. Talán még a nyolc általános is kérdéses. Egyébként az óvónéni nem írt trágárul! Sőt, ha jól olvasom, még ötleteket is adott...

2009. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
30%
Istenem, hogy milyen bunkók a válaszadók... Persze óvónő... Megnézném én azt. Pfff.... Szerencsétlen gyerekek. Nem értem, hogy szerencsétlen kérdező mi rosszat mondott. Szerintem nem ő kezdett kötözködni.
2009. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%
14:34! Olvasol vagy csak nézel? Nem az óvó néni kezdett vitatkozni. Ő csak leírta a véleményét. A kérdező hülyézte le. Ezt nem olvastad??? Én igenis szívesen adnám a kezébe a gyermekeimet, mert egyenes, őszinte, korrekt embernek tűnik, nem úgy, mint a kérdező.
2009. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Bp-en a 13. és a 4. kerületben két bölcsiben tutira van ballagás. Az én pici fiamnak is lesz nemsokára :o)

Jó ötlet a csoportkép, és jó néven venném, ha a bölcsis jele is benne valamilyen formábaban. Pl sólisztgyurmából (temperával meg lehet festeni). Az kiszárad, és emléknek el lehet tenni. Édesség ha kerül is bele, csak minimális legyen.

2009. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
15:45-ös köszi a választ :) Ötletes.
2009. aug. 22. 16:53
 28/28 anonim válasza:
Nem volt bunko az Orono valasza!!!!
2018. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!