Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit érdemes tenni a ballagó...

Mit érdemes tenni a ballagó tarisznyába 3 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Jézusom, honnan ballag egy három éves manó??? Már az ovis ballagás nagycsoport végén is nagyon furcsa nekem.
2009. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
50%

Ovis ballagás mindig is volt. Én csak azt nem értem, hogy ez a kérdés most miért aktuális?

Az én lányoméknak egy kis idézet volt benne az óvónénitől, meg vonalzó, meg még vmi, de nem emlékszem.

2009. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

jöv héten csütörtökön lesz bölcsiben ballagás. Mi az előző ballagáson raktunk bele.: névsor, buborékfújó, pogácsa, gumicukor, kisrágó.


Hátha vannak ötletek hogy miket lehetne még.

2009. aug. 19. 20:13
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
Ne szórakozzatok már, hogy bölcsis ballagás!! Egyébként az ovis ballagás sem általános ( óvónő vagyok)! Sőt, most egy bölcsis csoportban dolgoztam. A gyerekek elköszöntek és kész. Néhány anyuci hozott egy-egy "köszönöm"csokit nekünk és ez nagyon jól esett. Ennyi. A bölisek meg mennek át az oviba. Remélem nem vonultok végig a bölcsin a "Ballag már a vén bölcsis " dalt énelelve...
2009. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Hat nem ertem miert kell ilyen undokul beszelni leszolni!!!!!! idi@taktol nem kerdezett,hanem normalis segitseget tanacsot kert!!!
2009. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
Utolso vagyok.Ht torom a fejem de egyszeruen nem jut eszembe semmi normalis dolog,gondoltam en szinesceruzara es gyurmara is (nem muszaj egy egesz csomaggal vagy ha van kicsi csomagolasban akkor lehet).hat remelem adtam valami tippet. minden jot.
2009. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak köszi, a többiek meg tényleg minek írnak ha nincsenek is képbe?
2009. aug. 19. 23:43
 8/28 A kérdező kommentje:

21:31-esnek.

te is jó ovónő lehetsz, ha nem érted a dolgokat, mi hogy zajlik. :DD

2009. aug. 19. 23:44
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
Bocsi, attól én még jó óvónő vagyok, hogy nálunk nincsenek ilyen idióta szokások. Nem hiszem, hogy az óvónői munkát értékelné, hogy tartunk-e ballagást, vagy sem. De Te tuti nem vagy pedagógus, igaz??? Egyébknt csak a véleményem írtam le, mert szerintem ez az oldal arra való. Az sem érdekel, ha lepontoztatok, akkor is hülyeségnek tartom. A kérdésre válaszolva: tegyél bele popsitörlőt, cumit, rágókát...
2009. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
38%
Kedves Kérdező! Azt elfelejtettem, hogy helyesen: "óvónő" és nem ovónő. Logikus is, nem?
2009. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!