Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit érdemes tenni a ballagó...

Mit érdemes tenni a ballagó tarisznyába 3 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 20:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
minden óvónő hülye, tisztelet a kivételnek
2009. aug. 20. 12:35
 12/28 anonim ***** válasza:
67%

Hú, ez kissé durva!!!!Kikérem magamnak minden óvónőtársam nevében!!!

Neked mi a foglalkozásod? Gondolom olyasmi, amihez nem kell túl nagy intelligencia, mert abból Neked nem jutott. Azt persze elvárod, hogy a "hülye" óvónők megfelelően neveljék a -gondolom- neveletlen gyermekedet, megtanítsák erre-arra, felkészítsék az iskolára stb.

2009. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi kérdező,de sztem is alpári a stílusod.És én,-mint 2 gyerekes anyuka-is f@szságnak tartom,h 3 évesen ballagnak...szem pár 10000-st tegyetek bele,h el tudjanak menni bulizni a "haverokkal".Bocs,de annyira nonszensz a dolog,h csak ilyen hülyeséget tudok írni(még ha lepontoztok akkor is)
2009. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

13:28! Köszi, az óvónők nevében is. Örülök, hogy vannak még normálisan gondolkodó anyukák.

Óvónéni

2009. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Ekkora parasztokat minek teremteni?? A kérdésekre válaszolva.

1. Az egy dolog hogy ti még nem láttatok bölcsis ballagást, de elárulom hogy létezik, bár lehet vidéken, meg falun ez nem menő dolog.

2. Nincs gyerekem, úgyhogy nem kell nevelned.

3. Gondozónő vagyok, meg még sorolhatnám hogy mi, de semmi közöd hozzá.


Aki ezt olvassa remélem nem ÓVÓNŐ lesz és nem értetlen szülő, hanem normális gondolkodású felnőtt ember!!!!

2009. aug. 20. 23:25
 16/28 anonim ***** válasza:
61%

1. Nagyvárosban lakom, de nincs bölis ballagás.

2.Még szerencse, hogy egy ilyen embernek nincs gyereke! Reménykedj, hogy megkomolyodsz, mire gyermeket vállasz!

3. Sajnálom a kezed alatt nevelkedő gyerkőcöket.Tudják a szülők, hogy ilyen buta vagy? Ha megírnád hol dolgozol, szívesen beszélgetnék a főnököddel...Érthetetlen, hogy nem látja milyen embert alkalmaz pici gyerekek mellé. Hol marad a PÉLDAMUTATÁS??????????????

2009. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
és neked??? :DDD
2009. aug. 20. 23:46
 18/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem az utolsó kérdésedet.. Én példamutatóan élek és viselkedem. Már nem tudsz mivel visszavágni? Akkor talán be is fejezhetnénk ezt az értelmetlen beszélgetést. Csak olyan emberekkel szeretek vitatkozni, akik valóban vitapartnerek. Az értelmetlen vagdalkozást nem igazán értékelem.

A ballagó tarisznyába pedig azt teszel, amit akarsz. Én a helyedben egy bocsánatkérő levelet is belecsempésznék. (tudod, szegény gyerekek a kezed alatt...)

2009. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
én se szeretek olyannal vitatkozni aki nincs képbe. legközelebb akkor írj, ha tudod mi a helyzet. csökken a %-od mellesleg.
2009. aug. 21. 11:33
 20/28 anonim ***** válasza:
61%
Kedves kérdező,h te mekkora s*gg vagy!Az IQ nem lehet túl magas,mert nem tudsz intelligens emberek módjára vitatkozni(példát vehetnél az óvónéniről).És hiszed vagy nem,én is bp.-i vagyok,és ilyen ökörségről nem hallottam(részem se volt benne,holott van már egy nagy iskolás gyerekem).És mivel a picit nem adom bölcsibe,így hála istennek kimarad ebből az eszement dologból...
2009. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!