Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ágycsere! Mennyi idős volt...

Ágycsere! Mennyi idős volt picitek, mikor a kiságyat (rácsos) lecseréltétek junior ágyra?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 20 hós - magam nyugalma érdekében még mindig használom a légzésfigyelőt nála- azonban az ágycsere már érzésem szerint aktuális nála. Már ki is néztem az újat, fogunk venni hozzá leesésgátlót is, a kérdéseim: milyen matracot használtok a "nagy" ágyhoz? Mi eddig kókuszt használtunk, kisfiam csak hason tud aludni...nem tudom melyik volna a legjobb neki...nem fog kipottyanni? Gyermeketek könnyen megszokta az új ágyat? Lelkileg készülök a mászkálásra, biztos nem fog egyből bent maradni...szóval ha bármi egyéb tanácsotok volna, nagyon megköszönném!
2012. nov. 26. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2,5 volt a lányom.
2012. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2,5. Rendes egyszemélyes heverőt kapott. Nem esett le róla, nem volt leesésgátló sem.
2012. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15 hós a nagy, a kicsi 1 év körüli. Azonnal megszerették az ágyukat, de sokszor leestek, ezért a kiságy matracát odatettem az ágy mellé. Leestek és aludtak tovább. Hiába volt leesésgátló. Ha kimászkál, visszaviszed, ennyi, nálunk ez nem volt vészes.

Nálunk sokszor el is akadt a lábuk a rácsokban és arra ébredtek fel, ezért kellett lecserélni, ill. jött a kistesó.

2012. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19 hónaposan cseréltük le Dany ágyra,és akkor vettem ki a légzésfigyelőt is.Sima ,kemény szivacsot vettünk bele.És imádja az ágyikóját :)
2012. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16-17 hónapos volt a kislányom, mert össze-vissza keresztbe forgolódott állandóan beütötte valamijét.Már hamarabb is átraktuk volna, de amíg nem indult el(15 hónaposan) addig nem akartuk.Akkor kapott egy két heverőből összecsavarozott "francia ágyat". Na ott aztán forgolódhat azóta is össze-vissza. Most 2,5 éves elmúlt.Ha az öcsikéje elindul (most 7 hónapos) ő is megy mellé. :)
2012. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos, a mi ágyunkkal összetolva az övé. A szopizás miatt alakítottuk így, hogy közel legyünk egymáshoz, mert 13 hónaposan még javában szopizott éjjel (21 hós korában szokott le).
2012. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 26 hónaposan kapott új ágyat. Barba bővíthető gyerekágyat, leesésgátlóval. Zökkenőmentes volt az átállás, összesen kétszer mászott ki fektetés után, aztán csak vissza kellett kísérni. Hagyományos szivacs matrac van benne, 8 cm vastag. Mi vittük magunkkal ágyat venni, a boltban ki is próbálhatta, a matrac mintáját is ő választotta ki.
2012. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!