Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5 éves fiam a gesztenyétől...

3.5 éves fiam a gesztenyétől lehetett rosszul?

Figyelt kérdés
gesztenyemasszát evett,de még sosem evett korábban megevett egy jó nagy adagot csak úgy magában,kb 2 óra múlva lefeküdtünk aludni és még semmi baja nem vlt mad még 2 óra múlva elkezdett fulladni,hörögni folyt a nyála,öklendezett alig kapott levegőt!Nagyon rossz volt de pár perc alatt elmúlt,majd itattam vele calciumot és mostmár semmi baja,ébredéskor mondta hogy fáj a torka de már egyáltalán nem is köhög a hangja sem olyan!!Okozhatta ezt a gesztenye??Mert semmi más olyat dolgot nem evett nem ivott amit még azelőtt soha,nem lázas nem folyik az orra szóval nem megfázott ez egy ilyen "rohamszerűség" volt!Mit gondoltok erről?Hétfőn viszem megmutatni a dokinak ha addig semmi tünet!!
2012. nov. 25. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de szerintem ételtől "erős roham" az pár perccel utána jön, és nem 4 órával később.

Emellett a gesztenyét a babák is kaphatnak, tehát ez nem egy allergén étel.

Ha gyomorrontás lenne, hányt volna.


A torokfájás miatt inkább valami vírusra gyanakodnék, de passz.

Reméljük, többször nem fordul elő!

Minden jót Nektek!

2012. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát jöhet ennyivel később is,kisfiam ha májat evett a kajálás után olyan 2-3 órával hányta ki...és semmi mástól semmi baja,de akkor hány egész du.Sajna 3x is volt,mert biztosra kellett menni,h a májtól van :(

Lhete nem is kell elvinned dokihoz,elég ha telefonon megbeszélitek hétfőn.

2012. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!