Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez hasmenésnek számít? Mi...

Ez hasmenésnek számít? Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Tegnap a 2,5 éves kislányomnak kb 5-ször volt híg széklete. Viszont tegnap este 7 óra óta semmi. Jókedvű, eszik-iszik, nem fájlalja a hasát. Lehet, hogy csak 1 napig tart egy hasmenés? Most azon gondolkozok, hogy elvigyem-e bölcsibe. Mi a véleményetek?
2012. febr. 29. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megteheted tartsd otthon. Most ilyen vírus van. Van akinek egy napig van hasmenése, van aki lázas és hány is ugyanettől a fertőzéstől. Azért javasolnám, hogy maradjon otthon, mert bár már semmi baja a vírus meggyengítette az immunrendszerét. Jó lenne hagyni pár napot erősödni. Na meg néhány napig diétázni sem ártana egy ilyen vírus után.
2012. febr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi úgy jártunk,h hétfőn a bölibe sokszor hasmarsozott,meg nem evett.Hazajöttünk,jó étvággyal evett-kímélőt adtam azért,semmi baja nem volt.Kedden amúgy se ment volna,ma meg úgy gondoltam,h hát mehet,mert semmi gondja nem volt,sőt tegnap du még kakilt is elég normálisat.Erre ma reggelre alaposan behasmarsozott,nem is vittem bölibe,meg azóta is volt pár alkalom,jó híg.Héten nem is megy,normaflore meg smecta por,meg diéta.
2012. febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!