Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz, hogy csak akkor mehet...

Igaz, hogy csak akkor mehet oviba a gyerek, ha már szobatiszta?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző, mi van, ha valamelyik gyereknek betegsége van, de az anyujának muszáj dolgoznia, akkor az a gyerek nem kerülhet be? Igenis sok esetben nem szobatiszta egy gyerek 3évesen...az enyém nappal már az, de a tesóm fia autoimmun beteg és mennie kell oviba. Nem szobatiszta mégis felvették. Akkor most mi van? " illene annak lennie "...micsoda majom hozzáállás.

Vagy akármilyen lelki sérülés, stb miatt nem lett az a szegény szobatiszta, vagy mert tojtak rá nagyot a szülei és nem segítették ebben, akkor a gyerek szívjon, hogy nem mehet oviba? Te meg még a gyereket köveznéd meg, mert nem szobatiszta? Szörnyű a stílusod.

2009. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az olyan gyerekeket akik nem szobatiszták, azokat csak fejlesztő csoportba veszik fel. Igaz az is ovis csoport de azért ott elég széles skálán mozognak a gyerekek az okok miatt. Ha már szobatiszta és minden betegsége megengedi akkor mehet a "normál" csoportba.
2009. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha beteg a gyerek az nyilván más,de erről itt nem volt szó! Igenis a szülő dola lenne megtamítani egy gyereknek, hogy szobatiszta legyen mire megy oviba! Lehet, hogy szőrnyű a stílusom, de akkor is ez az igazság! Azt már nem mondom, hogy neked milyen a stílusod!
2009. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És semmi bajom a gyerekkel ezt nem tudom honnan vetted elmondtam, hogy én mit gondoltam!
2009. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!