Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Igaz, hogy csak akkor mehet...

Igaz, hogy csak akkor mehet oviba a gyerek, ha már szobatiszta?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen ,igaz
2009. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A Kossuth rádióban volt róla szó, hogy a törvény szerint a szobatisztaság hiányára hivatkozva nem utasíthatják el a gyerek felvételét,más szóval kötelesek felvenni. Az más kérdés, hogy mégis megteszik az elutasítást, mert sok szülő nem tud erről, vagy nincs kedve olyan óvónőre bízni a gyereket, aki már egyszer kijelentette, hogy nem szívesen foglalkozik ezzel.
2009. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Egy 3 éves babának már illene szobatisztának lennie.
2009. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mi illik és mi a valóság... Nekem 2 fiam van, az egyik 2 és fél éves kora előtt már estére is szobatiszta volt, a másik kb. 2 hónappal a harmadik szülinapja előtt lett szobatiszta nappalra. Ettől függetlenül kötelesek felvenni.
2009. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Csak azért izgulok,mert a kisfiam 2,5 éves lesz mire jön a tesó és nemtudom hogy lesz időm biliztetni.Meg ilyenkor állítólag mégha bilizne is visszaesik pelusosra a tesóka miatt.Éshát nehogy gond legyen ebből,erőltetni se akarom neki,mert az negatívum lehet,lesz neki.Akinek "illik már" neked van gyereked?
2009. aug. 17. 07:32
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Már ne haragudj, de a hugom 2,5 évesen már szobatiszta volt! 2 évesen már csak 1-2 pisi baleset volt az is tényleg asszem 2-szer!!!! Azért ez még jó, hogy nem az ovó nénik feladata!!!! Szép is lenne 25 gyereket felváltva szoktatni!
2009. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek máskor szokik a szobatisztaságra...már ne is haragudj utolsó válaszoló,de azért nem kell leteremteni a kérdezőt,mert a gyereke 2,5 évesen nem szobatiszta, ha elég érett lesz rá megtanulja, lehet, hogy már csak hetek kérdése...
2009. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Anyukám óvónő, és azt mondja, hogy egy gyereknek 3 éves koráig bezárólag szobatisztának kell lennie. Ha mégsem, annak valami oka van, amit nem árt kivizsgálni. Gondolj bele, 25-30 gyereket pelenkázni, az egész nap elmenne vele. Anyuéknál az oviban már azért is beszélnek a szülőkkel, ha a gyerek még nem tudja egyedül megtörölni a fenekét.
2009. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én viszont úgy tudom, hogy nappalra szobatisztának kell lennie mire óvodába kerül.
2009. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem leteremteni akartam a kérdezőt csak elmondtam, hogy gondoljon már bele, hogy ez nem az ovó néni feladata!!!
2009. aug. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!