Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tovább a szobatisztaság...

Hogyan tovább a szobatisztaságban? Itthonra már szobatiszta.

Figyelt kérdés

19 hónapos múlt, mikor elkezdtük, ez október közepén volt. Ekkor kezdett el szólni itthon naponta többször és az utcán is h pisilnie kell. Levettem róla a pelust, sok baleset volt, de már szól előre ha pisilnie kell. Vannak még balesetek de nem vészes mennyiségben. Ott tartunk, hogy itthon sosincs pelenka és ha átmegyünk közelben lakó rokonokhoz, ismerősökhöz, akkor sincs. Utcára és alváshoz adok rá. DE! Sokszor száraz a pelus mikor hazaérünk sétából vagy szól egyébként út közben is ha pisilnie kell, de hát mondom h van rajtad pelus, pisilj bele. Viszont van mikor dugig van pisivel és nem is szólt. Alvásnál ugyanez. 2 órát kibír száraz pelenkával, de már 2,5-3 órát nem biztos.

Várjak tavaszig, hogy jó idő legyen és csak akkor vegyem le utcán is a pelust? Vagy bármikor bármilyen időben szoktak gyereket pisiltetni az utcán? De mire lehúzok mindent, harisnyát, nadrágot, bugyit... Nem pisilt még fűbe sosem, nem próbáltuk még, lehet nem is menne neki.


2012. nov. 23. 13:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Bocsi h megint kérdezek, de jókat írtál :)

Hol lehet magas derekú bugyit kapni? Még sosem láttam olyat, azt se tudom h néz ki, mit keressek. Neki csak sima bugyija van.

Egyébként azt sejtem ha leveszem utcán a pelust, akkor tuti nem szól és bepisil. Mert így kezdtük h folyton szólt az úton is meg itthon, ezért vettem le róla a pelust, hogy akkor kezdjünk neki. Persze azóta utána sosem szólt :) 1 hónapra rá kezdett szólni pisinél.

Meg az a furi, h délután pisil be inkább. Délelőtt folyton szól, de ha felkel játszunk, haza jön Apa, mindennel el van foglalva és többször megfeledkezik róla. Szobatisztának számít így is h pl napi 1× bepisil?

2012. nov. 26. 20:24
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szobatisztának számít! :) De nem vagyok szakember, hogy kijelenthessem. Viszont az én fiam is néha bepisil játék közben, attól még szobatiszta.

Magas derekú bugyit mi örököltünk egy halommal uncsitesótól. Az biztos, hogy C&A-s bugyik amik nekünk vannak. Lehet, hogy nem ez a hivatalos neve. :) Még azt sem mondanám, hogy csak fiúknak van ilyen (a miénk fiús mintásak), mert az unokanővérén is láttam rózsasín magas derekú bugyit. Szóval tuti van lányoknak is.

Ezek a bugyik felérnek egészen köldökig, vagy fölé egy kicsit. A C&A-ban nézd meg mindenképpen.

2012. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!