Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha nincs 6-os...

Mit tegyek ha nincs 6-os meret az egyetlen pelenkabol amibol nem folyik ki a pisi?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig minden nagy marka elverzett ejszaka, kiveve a pampers sleep and play.De nagyobb meret nincs belole es ugy erzem lassan kicsi lesz az otos.

Ezt is cserelni kell egyszer ejszaka es neha ez is atazik,dejoval kevesebbszer, mint mas pelenkak.

Probaltunk dm,rossmann sajat markasat is, zold tescot is, mindegyik pamperst es a liberot.


van hasonlo kaliberu pelus mint a sleep and play?


2012. nov. 23. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Pampers vagy liberó bugyipelenka. Abból nem folyik ki, kibírja az egész éjszakát!!!
2012. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne adj neki innit annyit éjjel semennyit, este 6 után meg már kevesebbet.

És csak vizet.

ha abból nincs olyan méret, vegyél Liberot.

2012. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Happy pelenkának van 6-os, próbáld ki azt!
2012. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha már olyan nagy, hogy 6os kell neki, leginkább a szobatisztaságot kéne gyekorolni, meg ha az még nem is jön össze, legalább azt el kéne érni,hogy csak kicsi pisi legyen éjszaka a pelusban. Előttem már írták, h este ne igyon! Éjszaka hogyhogy cserélitek a pelust? Nálunk is későn lett szobatiszta a nygobbik (3,5 volt), és a kicsi se akar még (2.5 most), de a pisi nem éjjel termelődik be, hanem hajnalban, ha éjjel van is vmi, minimális, cserélni nem kell, de reggel sem kell rohanni, h ne follyon ki- bár minden gyerek más
2012. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekünk csak a libero vált be,éjjel is az bir a legtöbbet,de irtad nektek az sem.Abból van 6-os,sőt 7-es is,a 28hónapos fiam is azt hord.Esze ágában sincs szobatisztának lenni,úgyhogy ez nem a pelenka mérettől függ,hogy ha már 6-os kell neki,akkor szobatisztának kell lennie,ez nem igy működik....(azt az egyik válaszolónak irtam)

Szerintem ha van rá lehetőséged próbáljátok ki a liberóból a 6-osat,a fiamnak 10-12 órát is kibir.Éjjel nem iszik egyáltalán.A bugyipelenkát én nem javaslom azért,mert az még rövidebb ideig birja a pisit,mivel az pont azért van kitalálva,hogy mikor már nem pisil annyit,tehát már elkezdődött a szobatisztaság,ez praktikusabb,és nem csinálják olyan "vastagra",nedvszivósra,mint a rendes pelust.

2012. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azok a gyerekeknek folyik ki mindenből a pisi éjjel, akik el lettek rontva, és isznak mint a kacsa éjjel.
2012. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 2,5 éves, annyit iszik,hogy csak na.De ő fürdés után csak 1 dl vizet ha megiszik.Ha tea lenne,inna ő 5x ennyit is.De nem, ehhez kell szokatni,hogy este már ne igyon annyit.A Liberót használja az én kisfiam is, 7-est és nagyon jó pelus.Pedig ő még nagyon húsos kisfiú is (16 kg).De csodálkozom,hogy pont a sleep and play bírja,mikor nekünk az 2 deci pohár víztől átázott.Ez az egyik legrosszabb pelus.A liberót tényleg többen írták próbáld ki.Amúgy még a rossmann-os babydream van 7-esbe,de a libero vastagabb.
2012. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Fiam 13,5 kg, 22 honapos.A szobatisztasaggal sajnos sehogy nem allunk.Liberobol napkozben 6ost hasznalunk.

Csak vizet iszik, mast nem is fogad el.

Sokat iszik ejjel is, konkretan egesz nap iszik.

2012. nov. 26. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!