Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért folyik ki a pisi a...

Miért folyik ki a pisi a Pampers pelenkából, ha másfél évig nem volt gond?

Figyelt kérdés
Születése óta ezt használjuk, akkor volt csak gond, ha kicsi lett egy méret. Akkor váltottunk. Most kicsi lett a 4+, vettem 5-öst, de ebből is kifolyik. Tegnap a bokájáig pisis volt. Mi lehet a gond? Mi változott meg?
2012. szept. 3. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Többet pisil, gondolom mozog is.

Nem írtad, hogy fiú vagy lány.

Nekem fiam van, mindig pisis volt, nagyobb korában, a bogi-pell bugyi pelus megoldotta a gondokat.

Innen tudsz rendelni:

[link]

2012. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor váltottam márkát. Minden mérettel sajnos végigjátszottuk 1-4-ig, hogy mikor az egyiket kinőtte a másik még nagy volt akkor jött a márkaváltás aztán vissza a nagyobbra. Más fazonúak, szabásúak a márkák, a gyerkőcöd lehet más arányban hízott mint eddig ezért nem jó ami eddig bevált. Próbálj ki másikat.
2012. szept. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
MI emiatt nem tudtuk a Pampers használni,hanem csak a LIberót ,nagyon soványka gyermekeim vannak és oldalt nem zárt rendesen a pelus,talán,mert nem voltak elég husisak a gyerekek,lehet,hogy a te gyermekdnek is megváltoztak az arányai és már nem olyan párnázott ezért a balesetek.
2012. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet, hogy most nyúlott kicsit.

De 2 hete anyóséknál már 5-ös méretet használtunk, nem volt vele gond. Most itthon elfogyott a 4+, vettem egy nagy dobozos 5-öst. Az 111 db... Most vagy gyakran cserélem, vagy eladom.

2012. szept. 3. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy félreteszed, egy pár hét, és jó lesz rá, vegyél egy 4+ -osat.:)
2012. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondom, az már kicsi. De az 5-ösből is kifolyik.
2012. szept. 3. 08:40
 7/8 anonim ***** válasza:
mert sz@r a gumírozása,vagyis nincs is ha a narancssárgára gondolsz.
2012. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, az Active Baby. De most, hogy mondod, ennek is mintha lazább lenne a gumírozása combnál.
2012. szept. 3. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!