Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek van kenyérsüt...

Anyukák, akiknek van kenyérsütőgépjük! Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Akik otthon készítitek a kenyeret,gépben: gyermeketek,családotok szereti az így készített kenyeret?

Mennyire gazdaságos? Már annyira elegem van,hogy folyton a boltba kell rohangálni,mert soha nincs itthon kenyér,mikor kellene. :(

Elgondolkodtam,hogy beruházunk egy jó féle kenyérsütő gépre,de előtte érdekelne a véleményetek: megéri beruházni rá (35e Ft körül van,XXL méret)?


2012. nov. 21. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lelkes voltam. Szintén 35 e volt. Nem használom már.

Az xxl méret nem olyan nagy ám, olyan 650 gramm körül van. Egyetlen kenyér recept vált be, 6(!) óra alatt készül el. Azt viszont szeretem, hogy

a kelt tésztákat szuperül bedagasztja és megkeleszti. A pulton pedig nagy

helyet foglalt sajnos. Most a szekrény tetején csücsül.

2012. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi imádjuk!!!! Egyszerű van(nem 35 ezrerért vettük),de már 2 éve 2 naponta sütjük a kenyeret és nincs annál jobb,amikor melegen eszi a család! :)
2012. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk 1 kg os a legnagyobb kenyér és 3 óra alatt készül el mindennel együtt...
2012. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!!

1. válaszoló! Azért akarok xxl-es méretű ( Moulinex) k.sütőt venni,mert csak ebben lehet 1,5 kg-os kenyeret készíteni.Az csak nem 650 gr lesz,mire készen lesz,nyugtass meg! :) Nagy kenyér evő a család és reménykedem,hogy egyszer visszahozza az árát,arról nem is beszélve,hogy pontosan tudom mi kerül bele a kenyérbe.

2012. nov. 21. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nincs kenyérsütő gépem de ha nem gond így is írok. Én kézzel dagasztom a tésztát,és jénaiban sütöm meg. Ha 1 kilósnál nagyobbat szeretnék,akkor pedig pataki tálban. Gyúrással,formázással együtt kb.20 percet vesz igénybe az egész. Isteni ropogós a héja. Én is azért álltam neki sütni.mert itt nálunk csak 2 felé kenyeret lehet kapni,az is 330 forint,ráadásul másnapra rosszul vagyok az átlagától.

Sok sikert hozzá!

2012. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van kenyérsütőnk, amit eleinte használtunk is. Aztán rájöttünk, hogy a sütőben is szépen megsül a kenyér, ráadásul olyan méretben, amilyenben szeretnénk. Próbáld ki előbb sütőben, és ha valamiért nem jön be, legfeljebb veszel egy gépet.
2012. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van ahogy megvettuk használtuk is bátran aztan lassan lassan elmaradt most ulyra nagy lázba vagyok e téren mert a sutonk az otthon van mi meg svácba...én is elgondolkodtam már rajta hogy vegyek egyet de viszont ki is probálnám a sutoben is talán ha adnátok valami tutti receptet amibol Isteni kenyeret lehet késziteni ...lehet h még se koltenénk a pénzt sutokre végul is a dagasztásban nagy segitség a gép ugy gondolom a sutést a suto is megsuti..
2012. nov. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem van. Sokáig nem használtuk. Aztán nemrég kaptam egy jó receptet, azóta azt szoktam használni. 750 grammos a kenyér, de mivel ketten vagyunk a kislányommal, így heti 1X sütök csak. Drága, de mivel csak egyszer kell, így már nem is vészes az ára. Nagyon jó, mert simán puha és finom marad. Nem penészedik, mint a bolti kenyér, meg nem szárad ki.
2012. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Ez a sütőben sütés nagyon jó ötlet! :) Ha esetleg tényleg van egy nagyon jó receptje valamelyikőtöknek, szívesen fogadom.

Arról nem is beszélve,hogy annak még a hangulata is egészen már! :)

2012. nov. 22. 09:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van kenyérsütőm és minden nap használom.

Legalább 2 naponta sütök kenyeret (reggel a finom kenyér illatra ébredünk), estére is bekészítek egy alaptésztát keleszteni - dagasztani és mire hazaérek munkából, csak megtöltöm (sajttal, virslivel, lekvárral, túróval, pudinggal, hétvégéről megmaradt pörkölttel, vagy szintén hétvégéről megmaradt leveszöldséggel), ha pedig látok olcsó gyümölcsöt, főzök belőle lekvárt szintén a kenyérsütőben.

4 éve vettem és minden nap megy.

Annyira megszerettük, hogy anyukámnak is kellett egy, ő is minden nap használja. Soha, semmi nem lett benne rossz.


Anyósom is lelkes lett és vett egy olcsót. 5-6 sikertelen alkalom után betette a szekrénybe és azóta sem használja.

Nekem és anyukámnak ilyen van: [link]

és innen olvasom a recepteket: [link]

2012. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!