Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekeim nem esznek főtt...

A gyerekeim nem esznek főtt ételt csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán ülnek le enni az asztalhoz.Minden nap főzök csak nem tudom minek amikor egy héten egyszer hajlandóak kb megkóstolni az ételt.A nagyobb bölcsis gondozónője meg jól beszólt hogy erre szoktattam a gyereket hogy ne üljön le enni.A nagyobbal voltak egyéb gondok is e mellett a kicsi csak követi a példáját mindenben sajnos.Mit csináljak hogy egyenek?
2012. nov. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet gonosznak szigorúnak tűnök de szerintem vezesd be a napi 5 étkezést. Mindig egy időbe legyen a reggeli tízórai ebéd uzsonna vacsi. Ha nem ebédel uzsonnára és vacsorára is azt tedd elé. Előbb utóbb szerintem éhes lesz és meg fogja enni .
2012. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de azért igaza van a gondozónak.

Egyébként ha nem esznek főtt ételt, akkor mit esznek? Én -ha a fiam megkergül és úgy dönt, hogy ő most éppen nem szereti az általam főzött ételt- azt csinálom, hogy eléteszem, ha nem eszi meg, akkor nem erőltetem, de semmi mást nem kap. Előbb-utóbb megéhezik, és megeszi az asztalnál ülve.

2012. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van, nálunk az asztalnál kell ülni, nincs szaladgálás ebéd közben, és egy nap egyszer főtt ételt kell enni.
2012. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek én direkt erre szoktattam hogy ne üljön le?Kicsi kora óta küzdelem hogy egyen valamit ,meg hogy üljön le.Sajnos ő(3,5 ÉVES MÚLT)egyéb fura dolgai vannak ezt most nem részletezném mindenféle fejlesztésre járunk vele.Az öccse meg szépen átvesz mindent pedig ő jó evő lenne de ha a nővére nem ül le akkor ő sem ha a nagy nem eszi akkor ő sem.
2012. nov. 17. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!