Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van e esélyem az üggyel...

Van e esélyem az üggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
hétvégén elhozom a kisfiamat 3éves. Már hat hónapja ezt halljuk a kisfiutol (Apa nem akarok anyához menni. A mostani élettársam 2 éve együtt vagyunk nagyon jo viszonyban van a kisfiammal! Nemrégen azt mondta a kisfiam az élettársamnak (ugye te is segitesz elintézni hogy ne kelljen anyához menni. A volt élettársam néha eröszakos, verekedös volt, egfy két dolgot össze is tört a lakásomban, és föztem, takaritottam, nem dolgozott de nem is csinált semmit! Most a kisfiam a leg alapvetöbb ennivalokat sem ismeri, küldtünk a gyereknek süteményt és az anya megette. Meg stb sorolhatnám még a doplgokat lényeg hogy ha lejár a határozat szeretném én nevelni a gyermeket! Van e esélyem igy? Lászlo 33éves!

#gyerek #sorsa!
2012. nov. 15. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben be tudod bizonyítani (már pedig a leírtak alapján biztos!) hogy veszélyeztetve van a kisfiú bíróságon elintézhető a dolog. Adj be egy keresetet a szülői felügyeletre vonatkozóan (nem tudom pontosan hogy mi a neve de az ügyvéd biztos meg tudja neked mondani) a biróság felé. Ha bele írjátok, hogy veszélyeztetettség miatt szeretnétek elvenni az anyától akkor még lehet hogy gyorsasági eljárást is indítanak (bár ez biróság függő)! Sok sikert!
2012. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, vhogy azt kellene bizonyítani, h az anyánál nincs jó helyen a gyerek, akár azt, h alkalmatlan a gyereknevelésre, hha ez valóban így van. akkor van esélyed. beszélj egy családjogi ügyvéddel, ő tud segíteni pontosan.
2012. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A napokban odaértek a gyermekvédelmisek is, természetesen fel is hivott a volt élettársam, és mindenféle szemét féregnek elhordott,hol ott én csak azt mondtam el amit a kisgyermek mond,sőt mostanában azt mondja hogy, nem ad az anya enni az ovi után,és hogy hideg van náluk!Csak azt nem, értem hogy cigarettára állandoan van pénze, persze ennivalora nincs,amikor felveszem a gyereket azzal kezdi hogy éhes!természetesen meg van róla gyözödve hogy nem fogják hozám helyezni a gyereket!Teljesen ki vagyok már etöl a dologtól!
2012. nov. 21. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:

1.-es vagyok

Sok - sok kitartast Neked! Csak fel a fejjel es ha ennyire rossz a helyzet akkor valoszinüleg gyorsitott eljaras lesz a vege (remenykedjünk a legjobbakban). Sose felejtsed el, hogy a kicsit csinalsz mindent!!!!

2012. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen természetesen csak ez van bennem!!De azért még irom ha valami történik addig is legalább telik az idö már csak két hónap....:(
2012. nov. 22. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:

En varom izgalommal, hogy mi törtenik! Nagyon szoritok Neked, hogy minnel hamarabb sikerüljön elintezni a kisfiad jövöjet!!!!

Kitartast! :)

2012. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Ez nagyon kedves, jo érzés hogy eggyütt érez valaki az emberrel,és az hogy nem lettem leoltva itt, mivel látom hogy mindenki csak az anyáknak ad igazat, de övele valami nem stimm, hiszen ö saját maga is bevallotta hogy nem 100-as.És tulajdonképpen azt is megigérte hogy el fog menni a pschihologushoz töbször is de természetesen nem tette,inkább mindig bennem kereste a hibát!És természetesen most nem is adja ide hétvégére,de erre a gyermekvédelmis fel is készitett,de azért idegesit hogy a biro elött megegyeztünk a szóba hogy minden hétvége az enyém, de most betartja a papirban foglaltakat mivelo akkor még szopott és csak a két hetes láthatást lehetett a papirba foglalni..na mindegy még 2 hónap....:(

2012. nov. 23. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:

A "melletted álló" jelentkezik :)

2 hónap múlva lesz a tárgyalás?

Hidd el én tudom hogy milyen jó ha melletted áll valaki!

Mindjárt itt a jövő hétvége és akkor oda kell adnia neked a kisfiad!!!

Csak egy dologra nagyon figyelj oda: ne boruljon el az agyad és időben vidd viszi a kicsit! Tudom hogy ez a 2 hónap nagyon nehéz lesz, mind a kicsi hiánya mind a lelkiek miatt! DE! Most neked kell lenni a minta apának, különben önbíráskodás és veszélyeztetés miatt tőled ugyanúgy elvehetik a kisfiad! :(

Bármi fejlemény van írj! Vagy ha gondolod írj inkább levelet nekem. :)

2012. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!