Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már levette facebook-ról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már levette facebook-ról, hogy kapcsolatban van akkor már semmi esélyem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk de én még szeretnék adni egy esélyt ennek a kapcsolatnak.
2011. márc. 1. 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook olyan mint a szentírás. Jegyezd meg.
2011. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az van kint, hogy egyedülálló.

Most keressem vagy várjak pár napot?

2011. márc. 1. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elképesztő hogy manapság a facebook mindennek az alapja. Röhej.
2011. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem röhej. Szomorú. Amiatt van ez, mert az emberek elkényelmesedtek, egyszerűbb a Facebookot bújni, mint kommunikálni a másikkal.
2011. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Funktasztikus ***** válasza:
ne a facebooktol függjél már uramatyám-.-
2011. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha a fészbúkon kint van, akkor már olyan mindegy. A fészbúk mindent elmond egy emberről, sosem hazudik, mert valótlanságot nem lehet kiírni.

Le kell hogy mondj a csajról, ha már fészbúkon is kiírta.

Ejj, ejj ez a fészbúk!


Én azért még megpróbálnám a te helyedben, ha tényleg akarod folytatni. Tégy úgy, mintha nem is vetted volna észre, mit írt ki, mert ha a fészbúk valamit megtud, akkor neked lőttek.

2011. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt terveztem, hogy hétvégén még beszélek vele de most, hogy megláttam, hogy már itt is át írta olyan rosszul esett.
2011. márc. 1. 16:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Jó, mi is szemetek vagyunk hogy itt kigúnyoljuk a bánatodat...

Sztem ne attól függjön a kapcsolatotok h mi van kiírva facebookra :)

2011. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Düh, sértödöttség, taktika... ezer oka lehet, amiért kiírta, nem feltétlen jelenti, hogy végleg leírt
2011. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
XDDD
2011. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!