Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha vendégségben vagy üzletben...

Ha vendégségben vagy üzletben rendetlenkedik a gyereked, ahol nincs bünti hely, vagy bünti szék, hogyan oldod meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha üzletben, akkor nincs játszótér aznap.
2012. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jo kérdés lányom egész normálisan viselkedik

oedig dac korszakban van de tud viselkedni

amuyg meg ha nem tenné aznap nem lenne se cukorka se turo rudi

2012. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha vendégségben csinálja, akkor keresünk egy sarkot, ahol ugyan-úgy letölti a bünti idejét, ahogy otthon. Erre eddig 2x volt szükség, mivel neki is rém kellemetlen volt a szitu, és rájött, hogy komolyan gondolom.

Ha boltban fordul elő, akkor nem kapja meg azt a csekélységet, amit kért. Eddig jobban nem kellett büntetni, mert tudja, hogy amit mondok, azt is teszem.

2012. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

nálunk nincs eleve bünti szék, vagy csak akkor alkamazom ha nagyon nem bír,d e akkor is addig kell ott ülnie míg lenyugszik, aztán ezek után jön a büntetés.


ha üzletben elkezd hisztizni akkor ha van bevásárló kocsi bele ültetem és ott kell maradnia és nyugodtan ordíthat ott tovább. ha van babakocsi akkor oda megy vissza, ha semmi akkor mindent leteszek megfogom és haza megyek vele. lányom 2 éves de már fél éve nem hisztizik boltban vagy máshol, néhány hónapot próbálkozott, de tudja hogy viselkedni kell ilyen helyen.


persze megpróblálok olyan helyen vásárolni ahol van kis bevásárló kocsi, vagy autó amibe bele ülhet, a végén kaphat egy kis zsemlét, vagy kiflit, így neki is élmény a bevásárlás. lányommal addig jutottunk, hogy ö tolja a bevásárló kocsit (kicsit), és ö vásárol azt amit mondok. az elején mindent bepakolt volna, most már csak amit mondok. van hogy megné valamit, leveszi a polcról de mondja hogy kukukk és vissza teszi. ezt gyakoroltuk be és késsz.


ha máshol rossz akkor indulás van haza, nincs kecmec már megyünk is. habár ilyen még nem történt, máshol mindig szuperül viselkedik, mert az érdeke hogy ott legyünk.

2012. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két trükk vált be, minden közterületen történő hisztire.

1. közlöm a fiammal, hogy ha nem hagyja abba, beleteszem a táskámba, és kuksolhat ott hazáig. Ettől mindig lehiggad, mert annyira meglepődik, még mindig, nagyon viccesnek tartja, pedig már 100-szor ellőttük ezt a viccet. Egy net oldalon olvastam, hogy hiszti esetén érdemes valami meglepő dolgot csinálni a gyerekkel, mert az eltereli a figyelmét pl: a lakásban ölbe kapni és szaladgálni vele. Ez a példa szerepelt ott.

2. közlöm vele, hogy nyugodtan hisztizzen, akkor sem lesz az amit ő akar, meg amúgy sem hallom, mert hisztisüket vagyok. Ehhez jó nagy adag türelem kell.

Utcán, boltban viszonylag ritkán hisztizik, mert szófogadó, jó gyerek, vendégségben meg nem volt erre példa, ott mindig meg van kicsit illetődve.

2012. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló 1. megoldása szerintem a legjobb dolog a világon!!!

Légyszives próbáljátok ki!

A titok nyitja mindig a kizökkentés! Egy ledöbbent gyerek pedig nem fog hisztizni.

Nem pedig sarokba állítani, meg lepocsolni vízzel meg ilyen borzalmas dolgok, amiket látok, hallok.Nekem ezek nem tűnnek túl humánusnak.

2012. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!