Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért akar kimászni az ölemből?

Miért akar kimászni az ölemből?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam és ringatom altatásnál. Az utóbbi időben mikor elkezdem altatni, ki akar ugrani az ölemből. Először azt hittem nem akar aludni, pedig nagyon álmos, mert már esik el a fáradságtól. De ez most éjszaka is így volt. Lehet hogy a foga miatt van? Vagy miért lehet ez?
2009. aug. 14. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy már önállóságra vágyik, egyedül akar eladni, zavarja a ringatás stb.

Próbáld ki, hogy simán lerakod az ágyába és hagyod, hadd aludjon el egyedül.

2009. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt,azóta lerakom,nem kell ringatnom ,csak megvárom sz ágyánál,míg egyedül elalszik,kinőttek minket:-)
2009. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
10 perce uez volt a helyzet velünk és nem egyedül akart elaludni mert előtte 25 percig dumált, kiabált, végül sírt, na ekkor mentem be én és altattam el nagy harcok árán ölben.
2009. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!