Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen tudott kimászni...

Mennyi idősen tudott kimászni a kiságyból a babád?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Kimászni?? Hát amikor már teljesen leraktuk a matracot és úgy is derékig ért neki a rács, akkor én már féltem, hogy esetleg fejjel kiesik, így vettünk neki egy nagyobb ágyat (ifjúságit leesésgátlóval)


Vagy ki lehetett szedni a rácsos ágy középső két rácsát, így azon a nyíláson közlekedett egy darabig (1 hónap).


De hogy a teljes rácsos ágyból kimászni?? Nem is tudja letenni a lábát a földre, még ha át is lépné.. ezért ezt a kérdést kicsit nem értem. bocsi :))

2011. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából onnantól kezdve, hogy elindult, 1 éves korában. Ha kivesszük a két kivehető rácsot, akkor ki-be tud járkálni.
2011. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mármint hogy az ágy tetején keresztül? Úgy még most sem tud, mivel nagyon mély az ágya (21,5 hónapos). Ha esélyes lenne hogy kimászik, inkább levenném a rácsokat, és kapna leesésgátlót. De így is a hóna alá ér a rács teteje, kizárt, hogy ebből kimásszon.
2011. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Másfél éves volt.Felrakta az egyik lábát a kiságy oldalára,átlöködte magát,a másik oldalon meg lepottyant.Sajnos ekkor találta ki,hogy nem szeretne egyedül aludni és ezt hatalmas hiszti és akaratosság közepette csinálta.Ekkor került Ő is nagy ágyba.
2011. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kisfiam 15 hónapos, most éjjel kimászott a kiságyból. Fogalmam sincs, hogy hogyan csinálta, mert elég mély az ágy, kb. a válláig ér a rács. Koppant egyet a parkettán, de szerencsére nem esett baja. Ő is azért csinálta, mert nem akart egyedül aludni a szobájában. Így velünk aludt, de nem tudom, hogy mi lesz ma éjjel is. Így félek őt a kiságyban hagyni. Nem kivehető rácsos a kiságyunk.
2011. júl. 19. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
2 évesen. Egyik lábát feltette a rácsokra, a másikat utána húzta, így a végén hasalt fennt a rács tetején és átbillentette magát. Hálistennek épp beléptem a szobába, mert hallottam a mocorgást, gondoltam felébredt. Még jó, hatalmas baj lehetett volna belőle. Aztán este beraktuk újra, figyeltük, rutinból mászott már ki, szét is szedtük a rácsos ágyat, másnap megvettük a heverőt.
2011. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiam 14 hós és próbálkozik a kimászással és a bemászással. Anyósom mesélte, hogy a férjem ki tudott mászni a rácsos ágyból.Nem emlékszik pontosan mennyi idős volt, de még rácsos ágyat használtak. Úgy hogy ha kicsit nagyobb lesz a fiunk, előfordulhat. Már mindenhová felmászik.én is résen vagyok...
2011. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is éppúgy kimászott másfél évesen a teljesen leengedett aljú rácsos kiságyból, mint a kérdezőé. Éjjel volt. Egy darabig sírt, hogy vegyük ki, majd csend lett. Azt hittük, alszik. Aztán egy hatalmas puffanás - villanygyújtás, és láttuk, hogy kint van. Sírt, de szerencsére semmi komolyabb baja nem esett. Az egyébként teljesen vékony ágyneműjét az ágya végébe tolta, arra állt rá, és mivel borzasztó hajlékony, feltette az eygik lábát az ágy tetejére (gyakorlatilag spárgában), és addig kapaszkodott, míg ki nem jött. Ezt onnan tudom, hogy másnap direkt beletettem, és figyelgettem, mit csinál, így láttam azt, hogyan eshetett ki. (Én sem értettem ugyanis, hogy egy ekkora gyerek ezt hogy hozhatta össze.)


Harmadnap a párom kiszedte a hivatalosan nem kiszedhető rácsú kiságy három rácsát, hogy ez többé ne fordulhasson elő. Onnantól egyáltalán nem aludt a kiságyában a gyerek, mert inkább bemászott mellénk... :S

2011. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől tartok, hogy ha lecseréljük a rácsos ágyat, akkor többet nem fog a saját ágyában aludni. Ezt pedig nem szeretném, mert egyszerűen én nem tudom magam rendesen kipihenni, ha közöttünk alszik. Ő is sokat forgolódik és én is.

Én is megpróbálom meglesni, hogy is csinálja ezt a kimászást.

2011. júl. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!