Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel és reggel alig birok...

Éjjel és reggel alig birok kimászni az ágyból, annyira fáj a csípőm, keresztcsontom - 26 hetes vagyok, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

sziasztok! 26 hetes terhes vagyok, egyébként semmi panaszom nincs. és nem is lenne, ha éjjel az egyéves fiamhoz nem kellene többször is felkelni, mert ilyenkor alig birok kimászni az ágyból, úgy fáj a medencém, a keresztcsontom, csípőm. ha ki is kell vennem a kiságyból, úgy érzem, félig belehalok.

Tehetek ez ellen valamit? reggel egy kis mozgás "beindít", akkor nem érzem ezt.

Köszi a segítséget, előre is!


2009. szept. 25. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet reggelente. Valamicskét segít, ha kispárnát teszek a combjaim közé az alváshoz. Igaz, amikor egyik oldalamról a másikra fordulok kicsit macerás, de ilyenkor amúgy is felébredek és a bébit is "átpakolom" a másik oldalamra:) De arra én is kíváncsi vagyok, konkrétan mitől lehet ez, nappal nekem is "bejáródik".

30 hetes km

2009. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ettől szenvedek már pár hete. Reggel nem is bírok 7 óra után ágyban maradni a fájdalomtól. Már vettem szoptatós párnát, de az sem segít, csak pakolgatom magam éjjelente, de a fájdalom újra és újra utolér reggelente. Aztán nappal semmi bajom sincs. Engem is érdekelne, hogy mitől van ez!

2009. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is pont akkor kezdődött,most 34. hetes vagyok és alig tudok kimászni éjjel a wc-re és egy kis mozgással berázódik reggel.Szerencsére a kislányom már 3 éves és jól alszik hozzá nem kell már felkelni,de valamit jó lenne ha lehetne tenni ellene.
2009. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! látom, nem vagy egyedül a problémával :)

az előző terhességemnél is volt ilyen gondom, de tudjátok, ki emlékszik mér arra?! :) majd ezen is túlleszünk! mindenkinek jó egészséget!

2009. szept. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!