Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekesek! Milyen ízű...

Kisgyerekesek! Milyen ízű szaloncukrot vásároltok, amit a gyerek is megeszik? Számít az összetevő vagy csak az ára?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már belefáradtam a szaloncukor vásárlásba, vagyis hogy egyiknek sem jó az íze. Mindig jól bevásároltam, aztán alig fogyott el Húsvétra. Tavaly volt az utolsó, megfogadtam! Eltettem a fáról a szaloncukrokat, azok jók lesznek örökre a fát díszíteni. Eddig kimérőset vettem, mert az ugye olcsóbb. Tavaly volt Bonbonetti is, de az sem jött be. Idén veszünk 1 doboz Milkát, talán abban nem csalódunk. Az ízt még nem döntöttük el, de ennyi elég is az édességből. 20 hós kislány anyuja
2012. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a Milka sem olyan finom, mint amennyibe kerül.
2012. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

a Milka karácsony előtt egy héttel negyedáron van mindenhol. Most 2 ezer ft! akkor majd 700 lesz! :)


Tavaly így volt. Marcipánosat vettem. isteni az íze szerintem.

2012. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
anyósom milkával tömi a gyereket, persze, mert megteheti. azt mondjuk meg is eszi :) itthon olcsó van, arra fintorog. mondjuk nem bánom, egye inkább a házi sütit.
2012. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a zselés mindig elfogy bármilyen mennyiségben és bármilyen márka legyen is. :))


Amúgy tényleg érdemes megvárni az utolsó pillanatot a márkással, tavaly 24-én délelőtt valamiért el kellett ugranom Auchanba, a Bonbonetti szaloncukrot 200 ft-ért árulták, és nem eldugva, hanem hoszteszek nyomták a kezembe, hogy ennyiért itt ne hagyjam! :)) Bár többet biztos nem veszek, szerintem nagy sz@r volt. Én maradok a zselésnél.

2012. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a piacon szoktam kimérőset venni.Epres-tejszínes nálunk nagyon bejött:)
2012. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve csak Milka szaloncukrot veszek, mert az finom és elfogy. A marcipános a nagy kedvenc, meg mellè szoktam venni egy vesyeset is. Idén szerintem csak egy doboz vegyes lesz, mert már csak ketten vagyunk a lányommal. Neki meg úgysem engedek napi 2-3 szemnél többet.
2012. nov. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Tesco Színes tejkaramellás a kedvenc. (Szerintem amúgy a tescós is Bonbonetti.)
2012. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer rászántam magam, és textilből varrtam helyes kis zsákocskákat, amibe minden évben igazi csokit teszek, elég két tábla, pl schogetten.
2012. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem a nevére, a zöldségesünknél veszem. Elég drága, de nem csak pl. "marcipán ízű" van ráírva, hanem az hogy marcipános. Ez a kedvenc. Férjem szereti még a zseléset is, abból általában Tescosat veszünk, abból minegy szerintem a márka, mind műanyagból van. Szoktam még venni sport szeleteset, és joghurtosat is.
2012. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!