Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az apukával nagyon nem értünk...

Az apukával nagyon nem értünk egyet, hogy mikor tegyük át a fiunkat heverőre aludni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2 éves elmúlt.
2012. nov. 5. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Délutáni alvásnál én már próbálkoznék vele. Ha kipárnázod a heverő környékét nagy baj nem történhet. 2 évesen már nagy kisfiú :)
2012. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

leesésgátlóra? simán átmehet 2 évesen enyém 1 éves kora óta ott alszik.

rácsos ágyat ki nem állhatja

2012. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ..

Az én lányom majdnem 3 éves koráig aludt rácsosban.

Szerette, nem volt gond, egyedül elaludt, átaludta az éjszakákat. Ezért eszemben sem volt váltani.

A fiam 1,5 éves, nála is működik a rácsos, egyenlőre marad ebben.

Ha működik nálatok, nincs gond én nem sürgetném az új ágyat. Nem maradtok le semmiről.

2012. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen attól függ, hogy van-e "baj" az alvás körül.

Ha szépen alszik a rácsosban, nem kell váltani.


Nagy lányom nekem is három évesen kapott "nagy ágyat".

Addig rácsosban, igaz kb. másfél évesen kivettük a két kivehető rácsot, így ki-be tudott mászni, tehát nem volt "bezárva".

2012. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettő utálta a rácsosat, és 13 hónaposan saját, normál heverőn aludtak. Mellétoltam a fotelt, az volt a leesésgátló :D A lányom amennyit forog, nem csodálom, hogy nem fért el a kiságyban :D
2012. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emili ^^ ***** válasza:

Vannak kifejezett gyermekágyak, például:

Autó formájú, és olyan, hogy nem tud kiesni belőle. Az egyik lányom Lily is ilyenbe alszik, csak Jasmine hercegnős.

2016. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!