Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel válthatnám ki az anyatejet?

Mivel válthatnám ki az anyatejet?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hós.Szeretném leszoktatni a szopiról(nyomós okom van rá,most nem részletezném).De sem a tehéntejet,sem a Milupa Juniort,sem a tápszert nem fogadja el.Illetve a Milupából max 1 dl-t megiszik.Eddig legalább a tejpépet megette,de most már abból is csak pár kanállal.A tejbegríz sem kell neki.Joghurtot,túrókrémet,sajtot szereti.Ezekkel is ki lehet váltani a tejes étkezést?Amúgy mindent eszik már,csak a napi két tejes étkezést nem tudom,hogy oldjam meg.
2009. aug. 11. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Kérdezd meg a dokit hogy ezzel mit lehet csinálni, hiszen nem biztos hogy kéne mást kapnia neki mint anyatej ennyi idős korban, ammugy megy van tejfejő gép is ha az egyszerűbb lenne.
2009. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mennyire sürgős abbahagynod a szoptatást, de nekem a fiam kb 3 hét alatt szerette meg a tehéntejet.

12 hósan kezdtük és akkor csak 1-2 korty/nap, vagy még annyit sem akart, most meg 13 hós múlt és naponta 2 pohárral iszik. Nem cumisüveggel, és másik fajta tejet nem próbálgattam. Mindig csak ugyanazt. Egyszer majd csak megszokja.

2009. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora gyereknek miért kéne anyatej????

Jó az enyém is szopizik este, de már mindent ehet...

Akkor meg? Nem értelek kedves első.

2009. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kecsketejet adok neki. De próbáld ki a rizstejet esetleg. Meg ennek a napi 2 tejes étkezéstn em kell olyan szigoróan betartani, ha eszik más tejterméket.
2009. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!