Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? Tanácsok? Volt...

Mit csináljak? Tanácsok? Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Babát várok de van már egy 3 éves lányom.. Már teljesen tönkre tesz idegileg :( attól félek nehogy a másik babám lássa ennek kárát..Eddig sem volt egyszerű eset tipikus oroszlán gyerek de valami kegyetlen erőszakossággal akarattal :(. Nem tudom h annak javára írjam-e h tesó lesz vagy mire de kegyetlenül megváltozott főleg mióta ovis 1,5 hónapja. A tesó karácsony körül érkezik.. Mióta ovis itthon kezelhetetlen..nagyon aranyos tud lenni és nagyon okos a kiscsaj viszont minden túlzás nélkül egyre többször minden átmenet nélkül mint aki bekattan mint vmi skizofrén vagy nem is tudom már mit mondjak..?De félelmetes..Üt vág vicsorog ordít..Nem szeretlek nem szeretlek mióta ovis ezt ahjtja..sokszor éjjel is magából kikelve üvölti h nem szeretlek meg h őt senki nem szereti stb...agresszív is parancsolgatni akar..A jó szó nem hat rá már egyáltalán semmit nem csinál meg szinte elsőre de 5.jére sem..mikor már 50szer se hallgat meg kiabálok akkor az új reakció h nem szeretlek mert kiabálsz...Aztán a másik h mint akit elvágtak az ilyen hiszti rohamok után egyik pill.ról a másikra semmi baja így szeretlek úgy szeretlek..édesanyácskám stb...Ezt nem tudom már kezelni..Totál kivagyok idegileg..szinte egész terhességem alatt...A tesó miatt lehet ilyen vagy vmi viselkedési probléma lehet? Segítsetek..Ha volt vkinek így a gyereke esetleg tesó elött írjon légyszi..Mit csináljak?? Nagyon elvagyok keseredve már annyit sírtam emiatt..
2012. okt. 27. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ó szegénykém, biztos, hogy az ovikezdés, a tesó érkezése megzavarja. Mi is hasonló cipőben járunk, igaz nálunk nem jön a tesó. Azt hittem mi már túl vagyunk a dackorszakon, de ma tiszta kezelhetetlen az én lányom is, pedig már 4,5 éves. Azzal kezdődött, hogy "húzzál el innen" ezt kaptam. Nagyon bepipultam, büntetést kapott, ennek ellenére csak hisztizett, hogy csokit kér. Ma többször megütött, megrúgott. A ronda beszéd miatt már bocsánatot kért, elmagyaráztam, hogy ilyet nem mondhat még egyszer. Úgy látszott megértette. Ennek ellenére agresszivitással közeledik felém, mert az imént ismételten elkezdte ütni-verni a kezemet. :( Már én is a sírás határán vagyok. Ekkor már én is elkezdtem kiabálni vele, akkor ő meg sírni. Az apja meg annyit mondott, hogy ne szóljatok egymáshoz, legalább csönd lesz. Úgyhogy én is kivagyok, bocsi, hogy konkrét tanácsot nem tudtam adni, de hátha erőt meríthetsz abból, hogy nem vagy egyedül!
2012. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos nem vagyok egyedül..A csoportban is nálunk sokan panaszkodnak h mióta ovis a gyerek olyanokat mondanak h ajajj..de ez a nem szeretlek nagyon menő a gyerekeknél :(
2012. okt. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!