Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 ÉVES gyerekkel ovi után mit...

3 ÉVES gyerekkel ovi után mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Közös játékokra gondolsz? Vásárlósat játszunk (van egy pénztárgépe, amit nemrég kapott, most ez a kedvenc - ő a boltos bácsi, és mi vásárolunk tőle mindenfélét), festünk, rajzolunk, gyurmázunk, autózunk, kirakózunk, apjával birkóznak, meséket olvasunk, főzünk, sétálni megyünk vagy bicózni, ilyesmik. De ügyesen eljátszik egyedül is, ha nekem éppen dolgom van.
2012. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ovi után még elmegyünk vásárolni mire hazaérünk a hugival babakocsival ő gyalog, Lesz vagy fél3 ilyenkor kicsit pihen gyurmázik rajzol én addig elkészítem az uzsit,uzsizunk majd elaltatom a hugit és kettesben játszunk valami jót,mindig amit ő szeretne mesélek neki vagy beszélgetünk,labdázunk rajzolunk,festünk,kockázunk kombájn,markoló,mindenféle építési eszköz előkerül aratunk elszállítjuk 2-3 órán keresztül felkelt a hugi akkor együtt játszunk tovább,De mindig oda figyelek hogy ami ő szeretne és tényleg értelmes dolog!
2012. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÁLtalában hazajövünk és próbálok egyszerre főzni meg vele játszani. Szeret rajzolni, szíezni, ragasztgatni, "barkácsolni", vagy házat építünk, állaotozunk, pónizunk, vagy ha olyat főzök, inkább ha sütök, szeret segíteni. Ha jó idő van és nem kell főzni, akkor játszóra megyünk. Minderre nem sok időnk van, mert hétkor már menni kell a kádba, addigra már meg is vacsorázik.
2012. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi...a játszás az oké,csak néha úgy érzem nincs ötletem hova menjünk,inkább arra voltam kíváncsi hogy ovi után még mennyire csináltok programot..
2012. okt. 27. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ovi után nekünk már nincs nagyon idő elmenős programra (majdnem 5-kor megyek érte). Most meg már előbb is sötétedik, így pláne nem lesz semmire lehetőség. De eddig kegyes volt hozzánk az időjárás, sokszor mentünk játszóra, bicózni, vagy át az ismerősökhöz, kertben kint tudtak játszani még fürdésig, ilyesmi. Persze bevásárlás miatt bolt, Müller, ruhaüzlet, Praktiker, Kik, DM, vagy akármi - ezeket is szereti, egyáltalán nem nyűg vele vásárolni, ez is egy programnak vehető, mert élvezi. Nagyobb kimozdulásra lehetőség inkább csak hétvégén van.
2012. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!