Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek későn lett legalább...

Akinek későn lett legalább nappalra szobatiszta a gyereke az mikor volt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nappalra 3 évesen. (délutáni alvásnál is)

Éjszaka pedig még mindig pelus van rajta (most 4 éves)

2012. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napközbenre 2,5 éves is bőven elmúlt, délutáni alvásra majdnem 3 volt, éjszakára 3,5 és 4 között félúton.
2012. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a késő neked? :-) Kisfiam 33 hónaposan nappalra 2 hét alatt magától ( nem szoktattam, megvártam míg ő szól), 34 hósan már a nappali alváshoz sem kellett pelus, 35 hósan éjjelre sem.
2012. okt. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hónap híján 4 évesen, viszont akkor egyik napról a másikra éjjel-nappalra
2012. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a lányom 3 éves és 2 hónaposan lett nappalra-éjszakára.
2012. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm válaszaitokat!!!!!!!

Kislányom 28 hónapos és semmiféle hajlandóságot nem mutat!

Sőt...inkább nagyon nagyon tiltakozik.Csakis és kizárólag este fürdés előtt hajlandó ráülni a WC-re 1-2 hónapja.De napközben nem.Ha kakálnia kell azt is bejelenti előre,ilyenkor mindig említem neki,hogy talán a wc-be próbáljuk meg,de ilyenkor közli,hogy nem!Akkor inkább nem kakál.

2012. okt. 22. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi!Ne erőltesd,inkább hagyd.Nem vagytok elkésve.Meglátod ha egy ideig nem emlegeted magától rááll.
2012. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!