Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen örökbefogadni egy 3...

Milyen örökbefogadni egy 3 éves kislányt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon jó,mert ilyenkor a legédesebbek!Ha kisebbet nem tudtok adoptálni,akkor ne utasitsátok vissza a 3 évest!:)

2009. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szeritem is nagyon jó lehet!

Én tuti szívesen megtenném.

Ilyenkor a leghálásabb dolog, hisz kicsi még és könnyen nevelhető, és nem egy kamasz, viszont emlékszik a múltjára, a rossz dolgokra, amik vele történtek és amiken te változtathatsz. Sokkal jobban értékeli az új, boldog életét szerintem, és nagyon fog szeretni titeket!

Szerintem kevés szebb dolog van annál, mint amikor egy ilyen kislány anyának vagy apának szólít (ha nem teszed kötelezővé persze), mert akkor azt tényleg, igazából kiérdemelted!

Valamint őket kevesen fogadják örökbe. Mindenki pici babát akar. Én ha örökbe fogadnék (szerintem fogok majd pár év múlva), akkor egy hasonló korú kislánnyal tenném.

Ha ez nem csak egy általános kérdés, akkor ismerd meg, és meglátod, egyből rabul ejti a szíved!

2009. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!