Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok arról ha fiamnak...

Mit gondoltok arról ha fiamnak padawan tincset akarok?

Figyelt kérdés
olyat amilyen a star warsban van, sajnos feleségem nem akar belemenni. még kicsi, a fiúnk de most kéne megnőveszteni hogy 5 éves korára be lehessen fonni.

2012. okt. 20. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hátamon áll a szőr, meg kiráz a hideg, ha egy kisfiú fején meglátok bármilyen tincset. Mondjuk annál a tarkós "lófaroknál" nincs rosszabb.

Szerintem egyszerűen szörnyű és visszataszító a tincs egy kisfiún. Pedig imádom a kisgyerekeket, de ha meglátok egy ilyet, viszolygok tőle.


22/l

2012. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon gáz.
2012. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem tipikus ciki kategória. Mit szivatod ilyen idősen, amikor semmi választási lehetősége nincs? A saját fejeden növessz ilyet, aztán égj!
2012. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kár lenne őt még ilyen elé kiállítani.Ciki...
2012. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem játékbaba, vegyél egyet és annak fond be a haját. Undorodom az ilyen szülőktől.
2012. okt. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?!

Írtó röhejes.

Soha nem engedném hogy a fiamból bohóc legyen!

2012. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF:Az en ferjem kedvence a Diablo(pc jatek).

Akkor o meg szarvakat novesszen a fiunknak?:)

Vagy tanitsa meg tuzet lehelni?:)


Szerintem ne tedd!Kepzeld magad a helyebe......

Vagy ahogy elottem is irtak novessz magadnak.

2012. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
valóban ellenszenves ha ilyet látok, de azt is el szeretném mondani hogy ez legalább nem fáj, mint a füllyukasztás ami tök fölösleges
2012. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
én nem tartom visszataszítónak,és egy darabig én is növesztettem tincset a fiamnak,mondjuk nem olyan nagyot és nem is akartam befonni.jol állt neki és nagyon aranyos volt,mások szerint is.viszont ma már ez nem divat nekem is be kellett látnom.igy levágtam és nem bántam meg.szerintem ha nem megy bele a feleséged,akkor ne eröltesd.
2012. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
ocsmány!
2012. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!