Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerkőcötöknek van már...

3 éves gyerkőcötöknek van már szandija? Én még nem vettem. Kicsit várni akarok hátha megjön a gyógyszandija május közepéig. Csak addig várok, ha nem akkor veszek neki egy szandit. Csak sajnálom szegényt, ma is tiszta izzadt volt a lába a cipőbe.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Tavaszi cipője van a fiamnak. Ez oldalt lukacsos.
2012. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Hirtelen jött ez a meleg. Szellőztesd a cipőjét, cseréljen zoknit, én ezt teszem.
2012. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak 2,5 éves a fiam, de van szandija. Pontosan tegnaptól van. Épp azért vettem, mert délben, mikor bejött, tiszta víz volt a zoknija, ezért fogtuk magunkat és az első busszal bementünk a legközelebbi városba (25km) és vettünk.
2012. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húsvét előtt is volt ilyen jó idő, akkor lett véve. Én beszereznék a deichmanban egyet. 2000ft-ért már van, vagy kínai hab papucs, Vagy turib egy 500 Ft-os szandi, mert nagyon melegek lesznek, és neked sem kellemes zokniban és cipőben gondolom, na meg be is gombásodhat a lába ha bele bele izzad.
2012. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pénteken vettem a Deichmannban egy műanyag klumpát neki. Sajna korábban kellett volna, mert így is hámlik a kis lábujján a bőr, remélem nem gomba. :( Pénteken vittük is neki az oviba mikor mentünk érte, hogy lecserélje a cipőjét, ma már közel 30 fok volt, bele is főtt volna a lába a cipőbe!
2012. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy alakult, hogy még télen megvettük a szomszéd kislány szandálját, így most cssk be kellett nyúlni a szekrénybe.
2012. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma veszünk a deichmannban
2012. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyémeknek még nincs. 4 évesek. Az oviban a váltócipőjük szandál, de azt ugye nem hozom ki az utcára. Egy vékony vászon félcipőt hordanak.

Hirtelen jött a meleg, és a fizetés előtti napokban nekem már amúgy sincs arra pénzem, hogy 2 pár szandált vegyek. És ezzel azért sokan vannak így.

Ráadásul jövő hét közepétől állítólag megszűnik ez a meleg.

Szerdán azért körül nézek majd a boltokban.

2012. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!