Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tom és Jerry mese való egy 3...

Tom és Jerry mese való egy 3 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Látott belőle pár percet, jókat rötyögött rajta.

De nem túl "erőszakos" egy-egy jelenet, amikor püfölik egymást?


2012. okt. 13. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Én felnőtten is imádom.Gyereknek is megengedem, szereti is.A spongya bobot is szereti, de szerintem az egy gusztustalan mese....nem verekednek, de leesik a rák keze, meg lehúzza saját magáról a bőrt az a rózsaszín vmi....
2012. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Felnőttként nézve néhol tényleg elég durva :) De gyerekként nekem egyáltalán nem tűnt annak, nem akartam dinamitot rakni a teáskannába, nem akartam üllőt dobni senki fejére, sem üstben egeret főzni :) Ezeket egy gyerek még nem ilyen szemmel nézni, neki egyszerűen csak vicces. Nyugodtan nézheti, mi is néztük ezeket ennyi idősen, és szerintem a többség normális lett.
2012. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Én kizártnak tartom, hogy az ilyen meséktől ilyen erőszakos a világ! Egyszer valahol egy pszichológustól is olvastam, hogy a Tom és Jerrytől nem lesznek a gyerekek agresszívabbak!

2012. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem nézetem a 3 évesemmel, szerintem még korai, nagyobb gyerekeknek való.

Szerintem.

2012. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!