Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tom és Jerry mese való egy 3...

Tom és Jerry mese való egy 3 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Látott belőle pár percet, jókat rötyögött rajta.

De nem túl "erőszakos" egy-egy jelenet, amikor püfölik egymást?


2012. okt. 13. 21:36
1 2
 1/14 gabszem ***** válasza:
81%
Mi is ezen nőttünk fel. Vannak ennél dúrvább mesék sztem.
2012. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Inkább ezt nézze, mint a mostani "szennyeket".

Ebből elég sok dolgot megtanulhat és nem csak a rosszakat.


Ha elmagyarázod neki, hogy mit miért szabad vagy nem szabad, akkor nem hinném, hogy nagy problémátok lenne belelő.


Gondolj csak bele, minden régi mesének vannak bujtatott közlései.. És a legtöbb sexuális tartalmú.

2012. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
szerintem simán
2012. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
jóhogy. mi is ezt néztük. milliószor jobb mint ami mostanában megy a mesecsatornákon
2012. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Én fiam nem szereti, főleg mostanában. Ő inkább umizumit és társait szereti, ahol a színeket, formákat tanulja, ez érdekli őt.

Ilyen ben10, spongyabob vagy miket kizárt, hogy nézzen.


4 éves lesz januárban.

Egyébként ő szól, ha valami agresszív, hogy csúnya, kapcsoljam el.

Pedig elég mozgékony, aktív, nem egy szoknyám mögé bújó kissrác.

2012. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem nagyon való nekik, de imádják. Mint ahogy mi is gyerekkorunkban. A 4 és 2 évesem teljes egyetértésben tudja nézni (talán ez az egyetlen mese ami mindkettőnek ugyanannyira bejön)
2012. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem tűnik olyan "erőszakosnak" Thomas, Bogyó és Babóca, Bob mester után...:)
2012. okt. 13. 22:03
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

5. vagyok. én is azt írtam, hogy nem való nekik, de szerencsére a fiam nem szereti.

Írtátok, hogy tanulni lehet belőle. Mit? Hogy hogy szúrjunk ki a másikkal és verjük laposra vagy mit? De őszintén

2012. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Akkor én is ugyanúgy érzek, mint Te, kedves kérdező. Engem mindig is kirázott a hideg ettől a "mesétől". Amennyit láttam belőle, csak ütlegelés volt. Mi ebben a jó, nem értem, még ha kisfiú nézi, akkor sem.

Nekem 3 lányom van, a két nagy utálja ezt a mesét, a kicsi meg még nem ismeri (2,5 éves), nem kapcsolok mesecsatornát.

Épp a héten vettem elő neki egy örökölt pizsamát, Tom és Jerry mintával. Kérdezte, hogy mi ez, csak annyit mondtam neki, hogy egy kisegér és egy cica. Meg sem említettem, hogy tulajdonképpen kik ők és nem is adtam rá jó érzéssel a pizsamát.

Szerintem az ilyen rajzfilmek, stb. miatt ennyire erőszakos a világunk és bizony a mi generációnk is simán felakasztott egy macskát, ha ahhoz volt kedve és jót nevetett rajta, hisz a tv-ben is ezt látta. Szerencsére én nem tapasztaltam a környezetemben ilyen agresszivitást, de tudom, hogy volt, és van is.

42Nő

2012. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Lányom szereti, engem nem zavar ha nézi, nem tartom rossz mesének!
2012. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!