Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Januárban lesz a kislányom...

Januárban lesz a kislányom 2éves. Szerintetek érdemes bölcsibe beíratni? Novembertől felvennék de nem tudom, hogy mennyire érdemes bölcsibe íratni a gyerekeket. Nekem mindenki azt ajánlotta, hogy érdemes lenne.

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mész vissza dolgozni, vagy miért?

Ha nincs rá szükséged akkor szerintem nem kell beíratni, semmiről nem marad le.

2012. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez azért több mindentől függ.


a) Vissza mész dolgozni.

b) Nem mész vissza.


Az én lányom pl. nagyon gyerekfüggő. Olyan szinten, hogy velük 24 órán keresztül eljátszik, "beszél".

Minden nap akarva - akaratlanul bölcsőde mellett megyünk el. Ott állunk mellette 1,5 órát, mire sikerül "elráncigálnom" onnan. Persze, akkor is sír, hisztizik.

Majd megszakad miatta a szívem.


Jövő szeptemberbe megy bölcsődébe én pedig vissza dolgozni.

Maradtam volna vele itthon 3 éves koráig, de neki már most nem vagyok "elég" egész napra. És igazából nem is én érdeklem, hanem a kis pajtásai..

2012. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon anyás, akkor mindenképpen jobb neki a közösség.
2012. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha visszamész dolgozni akkor persze,ha nem akkor ne.Kell a hely azoknak akiknek tényleg szükségük van rá
2012. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most adtam be 20hósan fél napokra, azért mert annyira nyitott és érdeklődő hogy azt láttam rajta, már kevés vagyok neki. Alig bírom hazahozni a gyerekektől annyira élvezi. Egyértelműen jó döntés volt. De ez nagyon gyerekfüggő .Szomszéd 2 és fél évese sír ha otthagyják.
2012. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is januárban lesznek 2 évesek és járnak bölcsibe. Nagyon szeretik, jól érzik magukat, persze nekik kicsit más volt beszoktatás, mint egy egyedüli gyereknek. De nekem vissza kellett mennem dolgozni, úgyhogy nem kedv kérdése volt, hogy menjenek-e bölcsibe :-(
2012. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!