Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha szükséged lenne gyermekfelü...

Ha szükséged lenne gyermekfelügyeletre, hoznád a kincsedet ilyen körülmények közé?

Figyelt kérdés

Szeretnék a 2 és fél éves kisfiam mellé játszópajtást, no meg egy kis mellékes sem lenne rossz.

Szívesen vigyáznék gyerekekre olyan 0-5 éves korig, reggel 6-tól akár este 8-ig, a hét bármely napján kb 500Ft/órás áron.

Fiatal vagyok még, 18 leszek, ez sokak számára felelőtlenségnek tűnik, másfelöl fiatalos és rugalmas, türelmes vagyok a kicsikkel.

A X. kerletben lakunk, zöldövezet, teli fákkal, parkokkal, játszóterekkel. A lakás csak 1 szobás, de felújított, van kis ugrálóvárunk, csúszdánk, banánhintánk, rengeteg mesekönyv, plüssök, nagy méretű lego, formabeillesztős játékok, rengeteg autó, néhány baba, sok sok buborékfújó, bili, wc szűkítő, labdák, szóval minden:) Szeretek festeni, rajzolni, gyurmázni a fiammal, ha zenét hallgatunk, akkor az Judit és a zenemanók vagy Lilly baba, a nagyobbacskáknak szívesen tanítgatnék alapszavakat németül vagy angolul. Egyébként rengeteget mondókázunk, tanuljuk a színeket, számokat.

Ha szükségetek lenne rá, megismerkednétek velem és a kis környezetemmel, és ha szimpatikus, és a kicsiknek is tetszik, rám mernétek bízni?


Köszönöm a választ!


2009. aug. 5. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb lenne a babám és közelebb laknál hozzánk, én biztos vinném. 18 évesen 2 éves gyerek, nem vagy semmi. :)
2009. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül isteni anya lehetsz! :)

Még szép,hogy vinném ha nem az ország másik végén laknál :S!

Ha ismernélek persze!De szerintem nincs ezzel gond!Nem vagy felelőtlen!Ez hülyeség!Szépen neveled a kisfiadat és boldogan éltek!18 évesen ez szuper!Jó,hogy te érett voltál egy babához!A mai fiatalokhoz nem is lehet hasonlítani...le a kalappal! :D

2009. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon szimpatikus, amiket itt leírtál, de én nem vinném mégsem a fiamat. Valahogy nem tudnám egy számomra és főleg számára idegen emberre rábízni még akkor sem, ha szimpatikus az illető. Ez nem feltétlen bizalmatlanság, egyszerűen így vagyok összerakva. Az ár egyébként nem tűnik drágának, szerintem reális.
2009. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jó anya vagy és a gyermeked a legfontosabb számodra, de én akkor sem vinném, ne haragudj. Azért mert pár mondat elolvasása számomra nem elég ahhoz hogy valakire rá bízzam a gyermekemet. Nekem ahhoz több kellene. Szoktál más gyerekére vigyázni? Milyen tapasztalatod van más gyerekével? Saját gyermeked oké, de más gyerek az más és más viselkedés is. Sok olyan helyzet adódhat amit nehéz megoldani. A figyelmed is több felé kell hogy terelődjön.
2009. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így tényleg szimpatikusnak tűnsz,de én sem vinném(BOCSI).Amit már előttem is írtak,biztos,h nagyon jó anyuka vagy,de egy idegen gyerek más(különben én 19 évesen szültem,szval én is igen fiatal voltam)...az is aggályos nekem,h mivel 1 szoba van,hová tudnád lefektetni,ha elfárad?Márpedig ez előfordul,még ha csak 3-4 órára van Nálad akkor is.Ha meg 2-3 gyerkőc is ott van,akkor még megoldhatatlanabb a dolog.
2009. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

A felmerülő kérdésekre: természetesen a kis hely miatt csak egy babót vállalnék be, ő pedig pihenhetne a fiam leesésgátlós ágyában. Ő tud aludni a nagyágyon is, de mivel már nem szokott napközben, így az ágy mindig szabad.

Idegen gyermekekre vigyázásban tapasztalatom nincs sok, de azért néhány kis ismerősre vigyáztam már párszor:)

2009. aug. 6. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!