Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Fa falról mivel tudnám...

SOS! Fa falról mivel tudnám eltüntetni a ríkító sárga szövegkiemelő filcet?

Figyelt kérdés
Másfél éves lurkóm, így korán reggel, meglepett eme műveletével. A Dm-ben kapható szivacsot próbáltam nem sok sikerrel. Valakinek egyéb ötlete?
2012. okt. 3. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
:D:D:D jo kérdés nekem a frissen festet gyerekszobát dekorálta ki szines ceruzával és popsitörlövel lekente
2012. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha afa le van pácolva és szintelennel le van lakkozva akkor körömlakk lemoso talan és ujra festeni azt a rész, vagy higittó, vagy sebbenzin
2012. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő-tisztítóval átitatott törlőkendő (pl. domestos) Zsírkrétát, színes ceruzát levitte, a golyós toll tintáját nem, szövegkiemelőt én még nem próbáltam, de hátha.
2012. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elnézést a poénkodásért, de a szobafestők állítólag azt mondják, amit három réteg festék nem tüntet el, azt idővel megszokja a szem :)
2012. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utcsó teljes mértékbe igazad van::D:D:D:D:D elsö voltam én is megszoktam söt még a lányom be is mutatja ezt bizony az ő müve még csak le se tagadja
2012. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a fa sima nyers, nincs bepácolva, meg semmi egyéb nincs rajta. Eléggé forgalmas helyen van a lakásban, ami sajna nem a miénk. Azért kellen valami jó kis ötlet.

Ez a Dm-es szivacs a nagy részét levitte, de ahol elkezdte húzni a vonalakat ott semmi esélyem.

2012. okt. 3. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont kezeletlen natúr fa akkor meg kéne picit csiszolni. Talán az beválna.
2012. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az utolsó is írta, ha még kezeletlen a fa, akkor a legegyszerűbb ha nagyon finom csiszolópapírral, esetleg polírozó koronggal finoman lecsiszolod a felső réteget egy picit.... ha tényleg nyers színű még a fa, akkor meg se fog látszódni, ha viszont kicsit is meg van érve, vagyis kicsit már sötétedett a fény hatására, akkor ahol megcsiszolod, ott világosabb lehet, ezért legyél nagyon óvatos! Csak finoman, ne erőltetve csiszold!
2012. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!