Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehetek jo anya és jo...

Hogy lehetek jo anya és jo feleség egyszemélybe ki hogy próbál lavírozni és megtalálni az egyensúlyt? (

Figyelt kérdés
2 éves a lányom szeretném jol nevelni biztositani arrol hogy ha bármire szükségre van ott vagyok de szeretnék jo feleség lenni de náha nagyon nehéz megtalálni a kényes egyensúly
2012. okt. 3. 06:32
 1/1 anonim ***** válasza:
miért nehéz megtalálni,hisz mindkettő adja magát.nem kell külön praktika a jó anyasághoz sem, és a jó feleséghez sem.attól mert anya vagy,még nem változott semmi.akkor van a baj,ha minden idődet a gyerekeddel töltöd,elhanyagolva a párod,ha vele alszol,ha nappal is minden idődet ő köti le,ez egy ideig megy,de előbb utobb természetes hogy a párodnak hiányozni fogsz,ha túl sok a gyerek körüli teendőd vond be a apát is,vagy csináljátok együtt,amikor a párom dolgozott,igyekeztem mindent elvégezni,házimunkát játszást,amikor hazajött egy időre mindig leültünk beszélgetni,nem sok pár perc,aztán úgyis ott terem a gyerkőc,de együtt játszottunk beszélgettünk tovább.vagy összeszedtük a gyereket és együtt lementünk sétálni,közben beszélgettünk,én ilyenkor duplán próbáltam éreztetni,hogy mennyire fontos, nekem,hisz szeretem őt,este ha elaludt a gyerek egy üveg bor,egy közös film nézés,nagy beszélgetés mindig jol jön,és ez se kerül semmibe.
2012. okt. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!