Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 3 év után visszamegyek...

Ha 3 év után visszamegyek dolgozni, de fiam, aki áprilisi csak 3,5 évesen megy majd oviba szeptembertől, és nincs aki vigyázzon rá fél évig, akkor bölcsibe kell adnom?

Figyelt kérdés
Nem nagyon rajongok a bölcsiért,van más megoldás?Ki hogyan oldotta meg?
2012. szept. 27. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Bébiszitter vagy nagyik vigyáznak rá. Ha ez nem megoldható, akkor marad a bölcsi, feltéve ha egyáltalán beveszik évközben. Miért nem adod rögtön oviba bölcsi helyett?
2012. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha van hely akkor beveszik bölcsibe. vagy add be családi napközibe. vagy addig ne menj amig nem lesz ovis. év közben nem veszik be oviba? ha felvették már akkor kötelesek. ha meg be se irattad akkor tényleg csak szeptember
2012. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már felvették,beírattam,de nem mehet,csak kezdéskor,szeptemberben.

Nagyik nem tudnak rá vigyázni sajnos.

2012. szept. 27. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fizetés nélküli szabit vettem ki, mert nekünk is lett 4 hónapunk, ami itt lógott a levegőben. A bölcsi nem tudta fogadni, teltházasok ők is.
2012. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kedves utolsó!Pont a pénz miatt kellene visszamennem,és munkahelyem ennyi szabit ki sem adna szerintem...Jó nektek,hogy ti így meg tudtátok oldani!

2012. szept. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!