Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenki ad vitamint a gyereke...

Mindenki ad vitamint a gyerekenek? Az enyem most 2 eves, picit trusszog, meg mar csillamlik az orra, ezert kap egy kis cebion c- vit. De mas is kellene?

Figyelt kérdés
korulottem mindenki ad cebion multit, de kellene?
2012. szept. 24. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd, nem muszáj. De tavaly már én is adtam, és sokkal kevesebbet volt megfázva, mint korábban. De persze ha nem akarod, nem kell.
2012. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem adok multivitamint,próbáltam már adni semmi különbséget nem vettem észre,ahogy múlik az idő egyre erősebb lesz az immunrendszere magától is.Az hogy a pici gyerek náthás ha közösségbe kerül az természetes folyamat.Én legalábbis így gondolom,sőt a gyerekorvosunk is így van vele.A fiamnak mikor próbáltam adni afták jöttek a szájába,másra nem tudok gondolni csak ennek a hatása lehet.Csak c vitamint adok,de azt sem állandóan.
2012. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Természetesen nem minden gyerek egyforma,van akinek szüksége van rá hogy szedje.Az én gyerekeimnek szerencsére nincs nem betegesek.
2012. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A C-vitaminon kívül Immunotrofina nevű immunerősítőt adok, erről elég jókat hallottam és a dokinőnk ezt ajánlotta. Nem olcsó de nálunk a nagyobbik ovis, és nem akarom hogy mindenféle nyavalyát elkapjon.

Ezeken kívül még probiotikumot szednek a betegségek megelőzésére (Pro+kid, Normaflore)

2012. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor C-vitaminon kívül csak olyan multivitamint adj neki, amiben nincs vas, mert a vas erősíti a bacikat is.
2012. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 fiamnak adok vitamint mert ök betegesek,kislányom nem kap mert nem betegesfajta.
2012. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. Mikor a nagyok kicsik voltak, vitaminoztam őket, de sz..t se ért.Pedig annyi félét próbáltam. Most csak c vitamint kap mindhárom. Ha náthásodnak, lórugás adag, meg lehet fogni a náthát vele.Ha mégsem sikerül időben leszorítani, picit nagyobb mennyiséget kapnak a megfázás idejére. 500mg-os rágótablettát adok nekik, a nagyoknak naponta felet, a kicsinek negyedet. Meg jó sok vizet hozzá. Ha náthásak, 2szer 3szor az alapadag, meg nasivin orrsray, esetleg sinupret cseppek mellé.
2012. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem adok semmit neki, igaz eddig még pici orrfolyáson kívül más baja nem volt. Most kiscsoportos ovis.
2012. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly nagyon sok vitaminnal tömtem a gyerekem, és saját magamat is. Őszintén? Nem érnek semmit!!! Mert tele van tömve mindenféle más anyagokkal, vagyis nem 100% az a bizonyos vitamin... Nagyon sokat betegeskedtünk mindannyian. Most mást próbálunk ki, 100% Aloe Vera-t,(gélt) Grapefruit magkivonatot, és Echinachea teát. Most volt nemrég beteg, de csak 3 napig! Igaz én még mindig náthás vagyok, de kisfiam már túl van rajta régen. Többet biztosan nem adok ilyen multikat, C-vitaminokat, csak természeteseket!
2012. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak télen adtam eddig, akkor sem mindig, nem volt belőle baj. De most elkezdtem már most adni a Vitacolant, mert ahogy bejött ez a kicsit hűvösebb idő, már elkezdett folyni az orra, és nagyon nem szeretném, ha már most elkezdene megbetegedni. Amúgy nincs rossz immunrendszere, de most nagyon nem jönne jól, ha otthon kéne maradnunk, ezért inkább megpróbálom minden módon megelőzni a betegségeket.
2012. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!