Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti egyutt esztek a kisgyerekei...

Ti egyutt esztek a kisgyerekeitekkel?

Figyelt kérdés
a csalad ahol bebiszitter vagyok sosem ebedel a gyerekkel. 1.5 eves kislany. nagyon rossz evo,csak kotelessegbol eszik. jo etvaggyal ritkan. a gyumolcs turmix kotelezo minden delutan uzsonnara 5 kor. 2-kor ebedel.mar remalomnak erzem az eteteset. minden aldott nap muszaj neki zoldseturmixot ebedelni,mar en undorodom tole. o is persze de szegeny megeszi.ti mit gondoltok errol?

2012. szept. 22. 20:57
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs elirtam 1.5 eves kora ota most 2,5
2012. szept. 22. 20:59
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi van?Ez valami vicc?De most komolyan...Röhej.
2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Édes Istenem! :( Megkérdezhetem, hogy ez külföldön van-e? Esetleg Anglia? Én ott voltam au pair és ott tapasztaltam hasonló borzalmakat. Azóta édesanya vagyok és még jobban meg tudok rajta rökönyödni.

Esetleg nem tudnál beszélni az anyukával és elmondani neki mik a tapasztalataid a gyerkőccel és hogy talán jobb volna áttérni más módszerre,ételekre?Talán felnyithatnád Te a szemét,hogy rájöjjön ez akkora butaság.Csak a gyermek helyébe kellene magát képzelnie. :(

2012. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Adnék neki normális táplálékot.

Lehet úgy is egészségesen élni, hogy olyan ételt eszem, ami boldogít.

Nem kell a zöldséget és a gyümölcsöt száműzni az étkezésből!

Úgy kell elkészíteni az ételeket, hogy legyenek benne.


Tízóraira simán ehet egy almát vagy valami más gyümölcsöt.

Nem kell pépesíteni, gondolom vannak már fogai...


Próbálj te változtatni, de a szülőket vond bele. Főzzél te magad.


Egészségesen élni úgy kell, hogy változatosan kell enni. Az egészség nem mindig a gyümölcsről és a zöldségről szól, hanem a VÁLTOZATOSSÁGRÓL! Ha ez nincs, akkor a szervezet sem kapja meg a megfelelő tápanyagokat, vitaminokat.

2012. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem vicc! spanyolban vagyok. nem fozunk neki csak hetente 2 szer ,azt is az utobbi idoben pl. valami levest ,maakaronit vagy rizst. hetente 1 szer eszik pl.,lencset ,turmixolva mert maskent nem eszi meg. semmi normalis kajat vagy levest ami darabos nem eszik meg. nincs hozzaszokva. az almat nem ragja meg. most az oszibaracot megeszi kockazva. banant be se kapja. a nyaron a szolot szerette,mikor mi jon ra szegenykere. nem lehet veluk beszelni ilyenekrol,mar ovatosan probaltam ,sot akartam hogy viszek otthonrol magamnak ebedet es egyutt eszek vele de nem egyezik bele.
2012. szept. 22. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mi együtt eszünk. Hogyan tanulhatna meg máshogy étkezni ha nem látja mi hogyan és mit eszünk??
2012. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindig együtt eszek a kisfiammal.reggeli,vacsora biztos,hétvégén az ebéd is.
2012. szept. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ebédkor nem eszem együtt a 2 éves lányommal, mert olyankor már nagyon álmos, úgyhogy csak belapátol egy pár falatot és már megy is aludni.

De a vacsorát igyekszem úgy szervezni, hogy mind a négyen az asztalnál üljünk (a tesó 4 éves).


A legnagyobb baj szerintem annál a családnál, hogy a 2,5 éves gyereket még mindig babaként akarják etetni. 1 éves kor után már át kéne térni a zöldség és gyümi pürékről a normális ételekre. Persze így elég nehéz lesz, pláne, hogy nem is akarnak változtatni... Sajnálom, nem lesz így egyszerű dolgod bébiszitterként.

2012. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hat bizony nem konnyu az etkezes. most bolcsibe is jar de nem eszik ott mert az anyja ragaszkodik a zoldsegekhez. en is egyutt eszem az enyemmel ,ha valamiert nem akkor o hiv es ultet le maga melle enni. 3 eves.en ugy gondolom hogy a "fenyevo" gyerekek etvagya is jobban megjonne a csaladi etkezesek alatt.
2012. szept. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!