Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeikkel egyutt alvo...

Gyerekeikkel egyutt alvo szulok, hogy oldjatok meg azt, hogy ne pottyanjon le a baba az agyrol, amikor feleberd (es meg nem tud lemaszni az agyrol)?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Az ágy közepén alszik.
2009. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Az lemaradt,hogy egyböl jelez ahogyan felébredt.
2009. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Párnázd ki az ágy szélét és az ágy mellett a földet is, hogy ha mégis esik ne üsse meg magát! Én is így csináltam.
2009. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
én alacsonyabb ágyat vettem és ikeás báránybőrökkel terítettem körbe :-)
2009. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

En is mar minden parnat, takarot behordtam az agyra. A padloszonyeg is jo vastag, bolyhos. O is jelez altalaban, ha felebred. Meg fulelek is mint a vett malac.


Csak gondoltam van jobb otlete valakinek.

En arra is gondoltam, hogy ugy-e megvan a matrac a kisagybol (amit osszepekoltunk mert csak raktarnak hasznaltunk szinte 10 honapig) es nappal aludhatna azon a "foldon". Hideg nincs es zuhanasveszely is ki lenne kuszobolve. Lehet igy lesz...


Most egy kicsit "visszasirom" az egyetemi eveket, amikor matracon aludtunk. Csak a nagymam sajnalkozott rajtunk. Azt hitte szegeny nekunk meg agyra sincs penzuk...pedig minden nap a varosban kajaltunk. Kar volt agyra koltsunk :)) most mar tudom. Es a por is csak beszall alaja... bezzeg a matrac alatt nem volt por.

2009. szept. 29. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Én egy széket raktam az ágy mellé, és párnát elé.
2009. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Én a kiságyat teszem az ágy mellé.Kb hajnal 2-3.ig abban alszik.az oldala le van szedve.Ha megébred átjőn mellém.De volt hogy odahúztam a fotelt az ágy mellé.Az ágyon középre nem teszem mert a férjem fél hogy ráfekszik,és ezért nem tud aludni.
2009. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

1 éves koráig köztünk aludt és az ágy két végében nagy párna akadályozta meg a leesést. De aztán ez rizikós lett.

Már egy fél éve a földön alszunk a matracon. Egész éjjel mászik álmában, úgyhogy nem merek még visszaköltözni. Ha nagyobb lesz, akkor megyünk vissza az ágyba mind a hárman.

2009. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Egy gyereknek már pici korában is jobb a külön ágy.Ő is nyugodtabban alszik,meg a szülők is.Később pedig nehéz lesz az ágyába szoktatni.Nem egészséges,ha a szülőkkel egy ágyban alszik egy kisbaba,még ha ez ma divat is.A kiságyat tedd a nagyágy mellé,de még jobb a külön szoba.
2009. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Az utolsó válaszadónak üzenem, hogy mindenki döntse el maga, mi a jobb a gyermekének...Kérdésedre válaszolva, nem lehet megoldani, hogy az ágy a falnál legyen?Úgy biztos nem pottyan le a picúr.
2009. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!