Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jelent az már valamit a...

Jelent az már valamit a szobatisztaságra szoktathatóság szempontjából, ha mindig csak a tisztába tevés után kakál a (frissen kicserélt, tiszta) pelusba?

Figyelt kérdés
15 hónapos, kisfiú.
2009. júl. 31. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Tiszta pelusba a legjobb, ezt minden gyerek tudja. :)

Viccet félretéve, valószínűleg a peluscsere beindítja az ingert, kb. úgy, ahogy a meleg fürdővíz a kádbapisilést, de ez még igen messze van a szobatisztaságtól.

2009. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :-)

Nem akarom elsietni a szoktatást, majd megérik rá magától. Csak azért kérdeztem, mert ez új szokása, és szokatlan, hogy mindig pont egymás után 2x kel pelust cserélni.

2009. júl. 31. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a fiammal pont a 15 hós oltás után kezdtük el a szobatisztaságot, és épp a kakival. Szerintem ha tisztába teszed ne adj rá pelust hanem menjetek bilire és kérd meg nyomja a kakit. Mi most vagyunk 18 hósak és nappal teljesen szobatiszta még a déli alváshoz sem kel neki pelus, pedig 2-2és fél órát alszik. Éjszaka is két három naponta pisil be egy kicsit. Én sem erőltettem, és szerintem nem is szabad, de most melegben szerintem kicsit könnyebb leszoktatni. Ha netalán bepisil, akkor csak egy bugyi csere és mehet a nap tovább. Kisebb az esélye a felfázásnak ilyen melegben, mint télen, és a gyereknek is kényelmesebb. Szerintem próbáld meg vele. Sok sikert és kitartást.
2009. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!