Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a XVIII. kerületi...

Milyen a XVIII. kerületi Robogó óvoda?

Figyelt kérdés

A kislányomat tavasszal szeretném oviba íratni, de nem tudok semmit a helyi ovikról!

A Pitypang oviról hallottam, nem tetszik, mert vegyes csoportok vannak.

A Zenevár óvoda, és a Robogó óvoda között hezitálunk, de egyiket sem ismerem eléggé, sőt.

Véleményekre lennék kíváncsi a fenti ovikkal kapcsolatban!



2012. szept. 18. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

mi robogóból most irattuk át a fecskefészek evangélikus oviba-18.ker szemere telep,nem kötelező a kerszetlevél sem pedig h evangélikus legyél - nézz utána ha gondolod-


az okok: robogóban gyereket nem segítik,kakis fenékkel engedték haza, a nap abból áll h ülj le állj fel,maradj csöndben. sajnos sok a roma, gyerekek fetrengenek a földön,verekszenek,káromkodnak,udvarra szinte sosem mennek délután, 4kor az óvónéni már nézi az óráját és leba.sz ha nem mész érte mert h ők már mennének haza.program 0,se évnyitó,se karácsony,se húsvét.


fiam tiszta ideg volt ott,1 évet járt,sajnos hamarabb nem tudtam elvinni onnan,mert a fecskefészek most indult,de egy idő után már heti 1-2 napot nem vittem itthon maradtam vele vagy a mamikhoz ment,nyáron pedig még plusz 1 napot családi napközibe. nem aludt,nem evett stresszes és agresszív lett,mert semmi melegség nincs ott.


fecskefészekbe másfél hete jár,haza se akar jönni,imádja,már most tud vagy 5 új dalt-mondókát,annyit eszik mint egy kis ló,és mikor megyek érte olyan jó látni h nyakig masztos mert egész délután kint vannak,óvónéniket ölelgeti és ők is őt,olyan szeretet veszi körül h komolyan elérzékenyülök. itt is vegyes csoport van,de ne félj tőle,arra neveli a gyerekeket h h segítsék egymást. ráadásul mostmár 6 évesen suliba mennek a ygerekek vagyis nincsenek nagy gyerekek. az ovi vadiúj, a környék csendes, van hittan is,mennek templomba nemsokára. óvónénik fiatalok,jó fejek, a pap sincs több 40nél sztem.


zenevárt nem ismerem. amit még ismerek az az eszterlánc-ott óvónéni helyes volt de a dadusok nevelési stratégiája ez volt: majd megtörik az a gyerek! szóval oda sem. amit még ismerek az a bóbita,ottvolt nyárion 2 hetet a fiam ügyeletben,azt nagyon szerette mert ott is kint voltak és az óvónénik aranyosak voltak

2012. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt pedig meg tudod nézni az óvodai nevelési programot. ráadásul itt van általános iskola és gimi is,vagyis végig hasonló közösségbe járhat a gyerek


[link]

2012. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sajt008 válasza:

Most találtam erre a linkre de muszáj reagálnom mert annyi butaságot írt össze a válaszoló.

Nekem jelenleg a kisebbik gyermekem jár a Robogó oviba de a nagyobbik is ide járt! Úgyhogy immár 6. éve látom napi szinten mi van az oviba.

1: SOHA nem jött haza egyik sem kakis fenékkel! Segítenek és ellenőrzik is őket wc-zés után.

2: NINCS semmivel sem több roma gyerek, mint bármelyik másik oviba.

3: Időjárástól függ de naponta legalább 1x kimennek az udvarra de, ha jó idő van délután is illetve van, hogy kint reggeliznek vagy uzsonáznak!

4: Középső csoporttól van: torna, tánc, hittan, kungfu!

E mellett rengeteg mondókát, éneket, csoportos játékot tanulnak.

Én mindennel meg vagyok elégedve, az óvó nénik aranyosak, felkészültek és nagyon segítőkészek.

De ugyanez elmondható a vezetőtől kezdve a konyhás nénikig!

Mindent egybe véve nagyon barátságos mindenki, mindig mosolyognak, mindig van pár kedves szavuk mindenkihez, és szeretnek ide járni a gyerekek!

2013. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló írására szeretnék reagálni: kislányom szeptemberben kezdte az ovit a Sztehlo-ban, 2 hónap múlva kiírattuk a csemetét, több szülővel együtt. Elgondolkodtató.Jó ovinak tartottuk, de nekünk nem vált be.
2014. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok! végül én is kivettem! visszavittem a robogóba másik ovónénit kaptunk és ő tényleg odafigyel a gyerekre! amit írtam anno az pont úgy volt,de úgylátszik h ez ovónő függő!
2014. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, elnézést de elárulod miért vettétek ki és vittétek vissza ugyanoda? Nagyon köszönöm.
2014. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!