Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt XXII. kerületi...

Vannak itt XXII. kerületi Anyukák? Tudnátok segíteni óvoda választással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Melyik oviba jár/járt a gyereketek? Abba az oviba vették fel, ahová szerettétek volna?
2012. aug. 26. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a cipőben járok...Merre laktok? Melyik ovik jöhetnek számításba? Mert az sem mindegy, hogy reggel fél órát utazol az oviig, vagy 5 perc alatt odasétáltok! Én két ovi között hezitálok, de én sem tudok róluk semmit:( Zenevár, és Robogó!
2012. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bocsi utána vettem észre, hogy 22. kerület:) Mi a 18.-ban lakunk:) Szóval Nagytétény kicsit messze van:D Én majd minden féle képen elmegyek a nyílt napokra, kerületi anyukákat keresek neten, és tőlük kérek tanácsot. Ennyit tehetek, aztán majd meglátjuk!

Sok sikert!

2012. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert!
2012. okt. 2. 14:10
 4/15 anonim válasza:
Szia! Sikerült jó ovit találni? Én is sokáig kerestem.
2013. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Csak szeptembertől lesz aktuális, majd megyek nyílt napokra.


Melyik kerületbe laksz? Mi alapján döntöttél?

2013. jan. 20. 16:03
 6/15 anonim válasza:
A XXII. kerületben, de budaörsi címünk is van, így oda írattam be, de lehet, hogy kár volt. Nekünk mindig azt javasolták, hogy ne óvodát, hanem óvónénit válasszunk. Addig meg sem ismered az óvónőt, amíg ki nem derül, hogy melyik csoportba veszik fel a gyereket. Hát mi megismertük. Nyáron volt egy szülői, akkor láttuk először és utoljára, mert mire szeptemberben mentem volna beszoktatni a kisfiamat, már híre-hamva nem volt az óvónéninek. Előtte a másik óvónéni ment el, így a már meglévő (vegyes) csoport 3 új óvónénit kapott, akiket másik 3 csoportból válogattak össze. Egyikük elment októberben, a másik pedig januárban. A 3. jövőre megy nyugdíjba. Most van egy új óvónénink és jövő héten jön egy másik új. Szegény gyerekeknek (főleg a kicsiknek rossz) nincs egy állandó felnőtt személy az oviban, ahol 7-8 órát töltenek. Nem is gondoltam, hogy az óvónők is ennyire vándorolnak.
2013. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hányan vannak egy csoportba? Melyik ovit nézted meg a XXII. kerületbe? Én is attól tartok, hogy rosszul fogunk dönteni. A kerületbe melyik ovihoz tartoztok?
2013. jan. 26. 12:15
 8/15 anonim válasza:
Szia! 30-an vannak 2 óvónénivel és egy dajkával. A Bartókhoz tartozunk, ami abszolút nem volt szimpatikus. Jókat hallottam a VII. utcairól (közelebb is lenne) és a Rózsakertről. De ez mindig attól függ, kinek mi az értékrendje, mit vár az ovitól. Én nem különórákat és iskolára felkészítést, hanem kedves, emberséges óvónéniket, akikre nyugodt szívvel rábízhatom a gyereket.
2013. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Én a Vöröskereszt utcairól hallottam jókat, de oda nagyon nehéz bekerülni és mi nem oda tartozunk. Én azt várnám el, amit Te is, plusz azt, hogy minél kisebb csoportok legyenek, ami szerintem lehetetlen elvárás sajnos:-( Ráadásul a kislányom nyári és a védőnő szerint nem nagyon szeretik a nyári gyerekek.

2013. jan. 26. 16:14
 10/15 anonim válasza:
Ti hova tartoztok?
2013. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!