Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak itt XXII. kerületi...

Vannak itt XXII. kerületi Anyukák? Tudnátok segíteni óvoda választással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Melyik oviba jár/járt a gyereketek? Abba az oviba vették fel, ahová szerettétek volna?
2012. aug. 26. 09:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A Napocskába tartozunk, a Napközi utcába van.
2013. jan. 26. 17:45
 12/15 anonim válasza:
Azt hallottam róla, hogy családias, legalábbis jobb, mint a Bartók, de sajnos nincs sok használható vélemény.
2013. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Még ami nálunk szóba jöhetne, az a Rákóczi utcai. Majd ha lesz nyílt nap, akkor megnézek 1-2.
2013. jan. 26. 19:51
 14/15 anonim válasza:

Szerintem itt arról az oviról írnak, eddig csupa pozitív:

[link]


Egyébként a nyílt nap semmit nem árul el. Mindenki mosolyog és max. az épületet + a csoportszobákat látod reálisan.

2013. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi az oldalt, szerintem is az az ovi:-). A nyílt nappal nekem is kételyeim vannak, de sajnos nincs más választás. Te hány ovit néztél meg?
2013. jan. 26. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!