Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17. kerületi anyukák, melyik...

17. kerületi anyukák, melyik ovit ajánljátok, és melyiket nem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár már nem lakok ott, de én a Bóbita oviba jártam, sőt a tesóim is, és nagyon szerettük :)
2012. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Betlehem- Péceli út, Százszorszép- Rezgő, Hófehérke-501. tér azt hiszem.
2012. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezeket ajánlod, kedves 2. válaszoló? A Hófehérkét néztük mi is, de nem tudom milyen nehéz oda bekerülni.
2012. szept. 3. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, amit a 2. válaszoló írt, azok a legnépszerűbb ovik, és nagyon nehéz ezekbe bekerülni. A százszorszépbe azt hallottam, hogy néhány területileg illetékes gyerek sem került be, mert kiszorították a protekciósok.
2012. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Igen, jó tapasztalataim vannak velük. Százszorszép tényleg csak protekcióval, Betlehembe jövő szeptembertől elég sok gyereket felvesznek majd, mert sokan mennek el suliba. Hófehérke is protekcióval, ha nem vagy körzetes. Melyikhez tartoztok? Napsugárról is hallottam jókat, meg az Összefogásról
2012. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Hétszínvirághoz tartozunk, de nem igazán szeretnénk ide vinni. A Hófehérkét néztük ki, de protekciónk az nincs :(
2012. szept. 4. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!