Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit használtok nagyon érzékeny...

Mit használtok nagyon érzékeny babapopsira?

Figyelt kérdés
8-12 alkalommal teszem tisztába egy nap de ha egy kicsit is benne marad a kakisba azonnal kicsípi a fenekét,sajnos nem jelzi hogy tele a pelus és nem mindig "kapom"el időben.Nagyon szereti a gyümölcsöt és attól savas a széklete erre gondolok elsősorban.Tud valaki valami jó krémet vagy hasonló tapasztalat?16hós
2009. júl. 31. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Sudocrem nagyon jó volt. ( sajnos drága)

A másik a Bepanthen. És volt egy gyógyszertári bóraxos is.

2009. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neogranormon nagyon jó!
2009. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- Krém: Sudocrem, szintén! Nagyon jó, csak drága.

Minden alkalommal használom, valahányszor tisztába teszem. A Bepanthennel vigyázz, nekünk nem jött be, kipirosodott.

- Törlőkendő: Neogranormon.

A Niveától kipirosodott, így azt nem merem használni.

15,5 hós kisfiú anyukája

2009. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 8-12 tisztába tétel elég sok. Ennyiszer van széklete egy nap, vagy ilyen sokat pisil? Nálunk körülbelül 5 pelenkacsere van egy nap, mert kb. 2-3 alkalommal van széklete, pisilni pedig nem pisil olyan sokat, hogy sokszor kellene cserélni. Lehet, hogy a tisztába tevések alkalmával túl sokszor törölgeted a törlőkendővel és ezáltal a bőre természetes védőrétege meggyengül és hajlamosabb lesz a gyulladásra. Persze ha ennyiszer van széklete, akkor nem lehet mit tenni. Én ha csak pisis pelenkát cserélek, nem törölgetem törlőkendővel, csak mindig bekrémezem. Nem okoskodni akartam, csak ötlet. :-)
2009. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!