Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovónő rászolt a kisfiamra...

Az ovónő rászolt a kisfiamra hogy ne használjon több zsepit. Mi az hogy ne?

Figyelt kérdés

Kicsit most taknyosabb mert most gyógyult meg. Eddig 8 napot volt oviban. Kezdéskor vittem be zsepit ahogy kérték.

Hozzá teszem a fele csoport be se vitte!

Kisfiam vett el a kosárból és rászolt az ovónő hogy többet ne használjon mert sokat használ!

Ti mit tennétek?

Én 100% hogy holnap hozzávágok 5csomaggal pont a szüliő értekezleten!


2012. szept. 17. 16:37
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%

26-os vagyok. Én tavaly bevittem 2x is pluszban egy 100-as csomaggal. Kisfiam elég kis sírós (sír akkor, amikor más fiúk verekednek vagy ha erőszakosak az evéssel stb) én meggyőződésem volt, hogy átlagosnál több zsepi jut ránk :)

Aranyosan, mosolyogva odaadtam, nagyon megköszönték. Szerintem neked is ezt kellene tenned! Balhét nem csinálnék ebből, na nem azért mert nincs igazad, csak fene se tudja mennyire vezetik le majd a gyereken :(

2012. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Igen ez a pisilés dologot én is furán vettem...és kételkedtem benne.


Nagyon szivesen viszek be zsepit akár több csomaggal is , de könyörgöm ne a gyerekre szóljon rá,mert ő kis lelkis és amikor mesélte láttam hogy rosszul esett neki.

2012. szept. 17. 17:52
 33/41 anonim ***** válasza:
74%

red4me: senki nem mondta hogy kicsavarták a kezéből a zsepit ne tulozz már...

nincs semmi horrorsztori miegyéb.


Szerintem nyugodtan kérdezd meg normális hangon, mondjuk ne a plénum előtt. De azért megkérdezni meg lehet.

Abból nem lesz semmi baj. De ha nem kérdezel elkönyvelnek tutyimutyinak és jön a következő.

Tudom...végigcsináltam.


És én bevallom: igen van kifejezettem gyökér ovónő, akitől a szemedbe bájolog meg lehúz mindennel, aztán csak a szivatás.

Nem árt ha az ember résen van...

2012. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
62%

Azért a pisilős sztori nekem elég horroros, annyira hogy magam elé sem tudok képzelni egy ilyen óvónőt.

Fogalmazzunk úgy hogy ha valaki nekem ezt mondaná akkor fenntartásokkal fogadnám.


Egyébként pedig a tescoban 80Ft a 100-as pzs, ha ezen múlik bármi is veszek nekik egy raklapnyit aztán legyen vele boldog.


A másik ha kételkedem a nevelőbe van olyan hogy sétánál szülök is ott lehetnek, sőt, talán még kedvelik is az óvónők, nem kell 10 felé szaladniuk. Elmennék egy ilyenre ott biztosan sok mindent meglátnék amire kiváncsi vagyok az óvónővel kapcsolatban.

2012. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 TKI Ibolya ***** válasza:
79%
Szerintem kár ebből ekkora ügyet csinálni.Ennél sokkal keményebb dolgokért kell szólni.Ez legyen a legnagyobb problémád az életben. Bocs!
2012. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem olvastam végig a válaszokat, de...


Én van, hogy a saját gyerekemre rászólok, hogy lassítson a zsepi használatán, mert szinte nincs is semmi a zsepiben, mert nem jött ki, és már megy is a kukába. Ez lehet akár fél órán belül 10-20 darab is.

Nekem 3 gyerekem van, ez igenis jellemző a gyerekekre, simán el tudom képzelni azt a szitut amikor az óvónő jogosan szólt.

Hozzáteszem, egyikőnk sem volt ott, csak a gyerek:)

2012. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
néha sajnálom az óvónőket,kicsit túlreagálod,nem kellene ebből akkora ügyet csinálni,másnap megkérdezed az óvónőt hogy ha folyik az orra vehet e a zsepiből ő válaszol és te elmondod, hogy mert a fiam azt mondta nem vehet,erre megkapod a rendes sztorit,ami biztos félreértés,lehet jobban folyt az orra mint az te gondoltad és lehet félóránként vett ki egyet,amire itthon én is rá szólok a gyerekre.ez az eset nem életbevágó hogy szülőis ügyet csinálj belőle,igazat mondhatott a fiad de lehet pár apró részletet nem említett,ami azért lényeges.
2012. szept. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Emberi hangon elbeszélgettem a ovónénivel és làm beismerte hogy a gyerek mond igazat. Vittem be még 300db zsepit amit alig akart elfogadni mert csak magyaràzkodott....így 400db zsepivel tàmogattam az ovut mert a fiam eddig volt 9 napot abból 5 fél nap...remélem oktòberig elég lessz
2012. szept. 18. 10:08
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógusként és szülőként szeretnék neked válaszolni. Hidd el a pedagógus is ember, és meg lehet vele mindent emberi hangon beszélni. Tehát az én javaslatom: 1. Próbáld meg felnőtt módjára kezelni a helyzetet és higgadtan megbeszélni az óvónővel, még akkor is, ha sérti az önérzetedet, amit a gyereknek mondott. 2. Ne kezdj el azonnal fegyegetőzni, hogy elmész a felettes szervhez panaszt tenni, mert egy percig se gondold, hogy emiatt ki fogják rúgni a munkahelyéről, vagy fegyelmit kap. Ha megpróbálsz partnerként állni a dologhoz és normális hangnemben kommunikálni, akkor sokkal többet érsz el szerintem. Ettől még sokkal nagyobb dolgok fogják érni a gyerekedet az életben, és nem lehet mindent ilyen forrófejűen lereagálni.
2012. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Bocsánat, most olvastam végig a válaszokat, és látom ,hogy sikerült már megbeszélni a dolgot. Vedd kérlek tárgytalannak akkor a válaszom, de csak a véleményemet írtam le, miután elolvastam a kérdésedet.
2012. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!