Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovónő rászolt a kisfiamra...

Az ovónő rászolt a kisfiamra hogy ne használjon több zsepit. Mi az hogy ne?

Figyelt kérdés

Kicsit most taknyosabb mert most gyógyult meg. Eddig 8 napot volt oviban. Kezdéskor vittem be zsepit ahogy kérték.

Hozzá teszem a fele csoport be se vitte!

Kisfiam vett el a kosárból és rászolt az ovónő hogy többet ne használjon mert sokat használ!

Ti mit tennétek?

Én 100% hogy holnap hozzávágok 5csomaggal pont a szüliő értekezleten!


2012. szept. 17. 16:37
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Két kérdés volt feltéve.......
2012. szept. 17. 17:08
 22/41 anonim ***** válasza:
56%

nem értem miért kell savazni az anyukát. A mai ovónők igencsak furcsák. Gondolom a gyereknek nem ez a heppje hogy minél több zsepit elhasználjon.


Arról nem beszélve hogy mennyivel elegánsabban hangzott volna az ovónőtől:

- Kedves anyuka! Nagyon folyt ma ....orra, ne haragudjon ha megkérem rá, hozna be neki pótzsepit?


De a taplóság mindenhol gyűrűzik....

2012. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm 25-ös.


Valahogy így kellett volna és nem a gyerek lelki világába belerongálni azzal hogy nem fújhat el több zsepit.

Szóljon nekem hogy vigyek be én pedig mosolyogva kedves beviszem mert igen az én gyermekemnek kell.

2012. szept. 17. 17:17
 24/41 anonim ***** válasza:
79%

Én a férjed helyében biztosan nem hagynám hogy az oviban ebböl vitát szíts. Még akkor sem ha pont igy történt ahogy a gyerek elmondja.


A szülőin te nagy mellénnyel rá akarsz piritani az óvónőre, két lehetőség van. Kiderül hogy mégsem kerek a sztori és ő pírit rád, merthogy anyuka azért ez nem egészen igy történt.. másik lehetőség hogy igazad van, rá is píritasz mindenki elött, mire tippelsz kin fog az ostor csattani?


Némi politikát vigyél bele, beszélj vele négyszemközt, még az is lehet hogy valóban hibázott, idegesebb volt a kelleténél, pistike épp a markolóval ütőtte katika fejét vagy bármi... hálás lesz érte hogy nem piritasz rá mások elött és ez vissza fog köszönni.

2012. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó.


A ez a dolog most a férjemet is meglepte és igen is igazat ad nekem( van mikor azt mondja hadjam) sőt elkisér a szülőire ,és reggel is ott lessz velem mikor megbeszéljük az ovoónivel hogy hogy is volt ez...


Ha pedig a gyerkőcöm csattan az ostor akkor megyek a hivatalba az ovónő ellen.


Nem eslő eset amit csinál..igaz az enyémmel az első, de egy anyuka mesélte hogy az ő kislányát pisilni sem engedte ki és akkor 3 éves volt a kicsi...azóta se jár abba a csoportba..

2012. szept. 17. 17:22
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Az én szintén ovis kisfiamnak van egy olyan tulajdonsága, hogy egyszer megtörli a nóziját a zsepiben és utána kidobja és újat vesz. Ha nem figyelek oda, akkor egy nap 100 zsepi fogyna. Más amikor olyan sokat fúj ki az orrából, hogy utána úgysem lehet már használni.

Nem lehet, hogy nálatok is ez volt?

2012. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
64%

red4me:

és gondolod majd négyszemközt bevallja: áááigen anyuka én voltam és ezt mondtam mert ezt gondolom.

Persze persze....


Nem bántom én az ovónőket dehogy...fáradságos munka az övék, de hidd el (ugyan nem tudom mennyire jársz oviba mint szülő) hogy bizony kihozzák az embert a sodrából, fizess egy fél vagyont még hogy odajár a gyerek, és a legelső szülőin az a kérdés hogy ki mivel foglalkozik mert akkor mindjárt tessenek behozni papírt is meg jó lenne ha akkor megcsinálnák a szekrényt is ésatöbbi...


nem gond ez, de akkor a közös zsepiből had vegyen a gyerek urambocsá...


de akkor sem ebben a stílusban.

És ez még semmi, én is tudnék mesélni, miket hallok, látok, és a nyolcadik bőrt is lehúzzák az emberről, ja és persze év végén az aranykarkötő játszik mert szuper minden...


nevetséges.

Anyuka na hagyd magad, igenis tessék rákérdezni.

2012. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy ez volt mert itthon sincs "pazarlásra" nevelve.

De ha mégis ez lett volna akkor is....Veszek még és viszek be.De akkor nekem szóljon ne a gyerekre rá aki amúgy is zárkózott mert ez a csoport neki Új hiába végzős.

2012. szept. 17. 17:38
 29/41 A kérdező kommentje:

Ráfogok kérdezni, mindig kiállok a gyerek mellett, ha igaza van ha nincs! Ha nincs igaza akkor is itthon beszélem meg vele!

De biztos vagyok benne hogy a gyerek nem hazudik.

2012. szept. 17. 17:40
 30/41 anonim ***** válasza:
57%

Nincs jelentősége, a megfelelő hozzáállás a nevelőhöz ami a legjobb tanács. Akár még akkor is ha hibázott.

Azért ő mégiscsak egy nevelő, ő fog tanácsot adni nekem mire figyeljek, forditva pedig én kérem meg hogy ő mire figyeljen.


Egyébként ez kezd átmenni ilyen horrorsztoriba, mostmár ott tartunk hogy a gyerekek kezéből kicsavarja a pézsét és nem engedi ki őket pisilni. Ki ez a nő, Annie Wilkes?


Én még olyan nevelőt az életemben nem láttam aki nem enged ki egy 3 évest pisilni. Miért tenné? Nem is értem.

Valahogy az ilyen sztorikat mindig kételkedéssel fogadom.

2012. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!