Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovónő rászolt a kisfiamra...

Az ovónő rászolt a kisfiamra hogy ne használjon több zsepit. Mi az hogy ne?

Figyelt kérdés

Kicsit most taknyosabb mert most gyógyult meg. Eddig 8 napot volt oviban. Kezdéskor vittem be zsepit ahogy kérték.

Hozzá teszem a fele csoport be se vitte!

Kisfiam vett el a kosárból és rászolt az ovónő hogy többet ne használjon mert sokat használ!

Ti mit tennétek?

Én 100% hogy holnap hozzávágok 5csomaggal pont a szüliő értekezleten!


2012. szept. 17. 16:37
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Egy 6 éves nagyfiú, aki a gyermekem és hiszek neki!

Ha nem hinnék ott már egy igen hazudozó gyerekről lenne szó!

Ha tudnám hogy füllent a gyerek akkor ráhagynám,de tudom hogy igazat mond!

Így nem kell lenézni egy ovist,mert ő kicsi és őszintébb mint bármelyik felnőtt!

2012. szept. 17. 16:52
 12/41 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem, akkor mi a gond! Ahogy írtad, vágj hozzá 5 csomag zsepit! Probléma megoldva.
2012. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
36%

Miért nézném le? Csak nem kezelem minden gondolatát tényként.

Ezt nem úgy kéne csinálni mielött még nekiesel az óvónőnek, hogy vele is beszélsz? Lehet nagyon is megfelelő oka van arra hogy ezt mondta. Ez csak akkor derül ki ha beszélsz vele, ha nekiesel nem fog kiderülni.


De ha mégis megtépnéd inkább akkor jelezd, holnap megnézlek a híradóban.

2012. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Leírtam egy sztorit ..Ott volt a kérdés...Ti mit tennétek?


Erre kellett volna válaszolni.

2012. szept. 17. 16:58
 15/41 anonim ***** válasza:
39%
SEMMIT
2012. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
én megkérdezném holnap az óvónénitől, h akkor ugyan mit csináljon szerencsétlen gyerek amikor épp folyik az orra? mert ha nem fújja ki, akkor az a bajuk ugyebár, amit meg is értek. de hogy ne használjon zsepit? akkor emeljék fel az adagot, v csináljanak amit akarnak, de ha én beviszek a fiamnak 100 papírzsepit és 2 héttel az ovikezdés után nem fújhatja kedvére az orrát, én is néznék furán...
2012. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kérdezz rá az óvónőnél,bár lehet letagadja akkor is ha igaz volt a sztori.Én a hejedben nem vinnék be a "közösbe"zsepit.Ha a fele csoport be sem viszi te miért vinnéd?hanem a jeléhez raknám.Plussz telitömném a zsebét. :)
2012. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Nem tépem meg...nincs ingyen fodrászat :)


Reggel elbeszélgetek vele, majd a szülőin a többi szülő előtt elmondom a történetet amit mind2 fél elmond majd odasétálok hozzá és szépen finoman odaborítok neki pár csomag zsepit. Hozzá téve..hogy már azoknak se kell behozni akik nem tették meg.

2012. szept. 17. 17:01
 19/41 A kérdező kommentje:

Kedves 17-18-as válaszoló.Köszönöm az értelmes választ!

Végre valaki megértette mit akarok ezzel mondani.

Szerintem aki Anya nem pedig csak megszülte a gyerekét az igenis védje meg mindenhol és mindig!


Igen úgy lesz teszek neki a kosarába + közlöm az ovónővel hogy még egy panasz és fentebb megyek!


Megmondták hogy ezzel az ovónővel gondom lesz...de nem gondoltam ilyen hamar...

2012. szept. 17. 17:04
 20/41 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként meg nem az volt a kérdés, hogy mi mit tennénk, hanem hogy "mi az hogy ne?"
2012. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!